Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS fanok! Mért zavar titeket...

BTS fanok! Mért zavar titeket ha azt mondják a srácokra,hogy melegek?

Figyelt kérdés

Nem lehet azt mondani,hogy nincs alapja. Rengeteg meleg fanfici, oneshot,edit,amv stb. készül róluk. Sőt vannak elég fura jeleneteik is egymással,szóval van oka,hogy egyesek ezt feltételezik.Mért akadtok ki ezen,amikor fiúkkal shippelitek őket? Ilyen szemszögből csak jó,hogy ha többen gondolják őket melegeknek,nem?


No gyűlölet,csak érdeklődöm.



2020. júl. 16. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
73%
Engem már az is érdekelne miért istenítik őket mikor ugyanolyan emberek, mint bárki :D. Csak mert Dél-Korea kitermelte és tökéletessé "varázsolták" őket még annyira nem nagy cucc. Egyébként sokak használják a meleg szót úgy, mintha egyenlő lenne az anyázással. Ha mindenki shippeli őket, nem kell meglepődni ezen (még ha melegnek lenni normális, akkor is). Maga a produtcion nem rossz, a zene nagy része sem. Nekem azzal van gondom, ami a háttérben megy :/
2020. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
86%

K-popot hallgatok, de nem vagyok BTS fan.


Szerintem a nagyon fiataloknál lehet azért van ez, mert ugye habár egyértelműen nincs nagy rá esély, hogy az adott személy összejönne az egyik BTS taggal, viszont úgy, hogy ha melegek, akkor erre 0% esély van. :D Viszont sokkal valószínűbb az az opció, hogy ugye sokszor akik "lemelegezik" őket, azok lenézően hívják őket melegnek. Szóval na, homofóbok, és sok fan szerintem ezért se bírja, hogy más melegnek hívja őket, mert sokan lenézően tekintenek rájuk emiatt. Ez az én véleményem, most az, hogy mi áll tényleg a háttérben, azt nem tudom. :D

2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
Na igen,ezt még mindig nehéz felfognom, hogy mért szitokszó az,ha valaki homosexuális.😕
2020. júl. 16. 14:07
 4/69 anonim ***** válasza:
76%

Igazából én nem tudok haragudni azokra az emberekre, akik ezt mondják, mert régen én is simán leb*ziztam őket. Most őszintén magyar mentalitás szerint ki ne gondolna melegnek egy rózsaszín hajú sminkelt fiút? :D

Persze, ahogy jobban megismerkedtem ezzel az egésszel, rájöttem, hogy ez nem így van.


Félreérthető dolgokat azért tesznek, mert egyrészt a koreai kultúrában tök normális, ha férfiak nyilvánosan ölelkeznek, meg ilyesmi, másrészt pedig az idoloknál ez fanservice, direkt a rajongók kedvéért csinálnak picit félreérthetőbb dolgokat a színpadon.


Én személy szerint egyáltalán nem szeretem a yaoi fanficeket meg a shippelgetést és tényleg kicsit vicces, hogy ugyanazok a lányok vannak legjobban kiakadva, ha lemelegezik őket, akik valójában szeretnék, hogy azok legyenek, szívesen elfantáziálnak erről. De igazából érthető. Sokan ezt tényleg szitokszóként, rosszindulattal mondják és érthető, hogy egy rajongó kiakad ezen és kijavítja az illetőt, hogy nem az, még akkor is, ha neki nem lenne ellenvetése azzal szemben, ha a szeretett idolja a saját neméhez vonzódna. Mert azért a valóság, meg a fanfictionös ábrándozás nem ugyanaz.

2020. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
87%
azért mert sértésként hívják őket melegnek. az tényleg nem okés,hogy shippelegetik őket és ilyen olyan editeket készítenek,az már betegség,mert ők igazi emberek,nem pedig fikció.
2020. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is azért, mert ezt sértésnek szánják. Azt meg ugye senki sem szereti, ha a bálványát sértegetik.
2020. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
88%
#5, szerintem is nagyon beteges, mindenesetre én a #4-es kommentemben próbáltam megérteni az ő gondolatmenetüket. Hogy nem mindegy számukra, hogy ki és milyen kontextusban hívja őket melegeknek. Nyilván egy k-pop hater sértésnek szánja a kifejezést és ilyenkor ezért vágnak vissza. Meg hát ugye ők is tudják, hogy nagy valószínűséggel nem azok. Az már más kérdés, hogy elfantáziálnak ezen. De mondom, ez szerintem is elég cringe és egyáltalán nem tudok azonosulni az ilyen fanokkal.
2020. júl. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

4. Adom a választ,nem értem mért van lepontozva.


5.Ez is igaz.


Amúgy csak szerintem gond az ha valaki sértésnek veszi vagy sértésnek szánja? Kicsit nehéz elvonatkoztatnom attól,hogy egy nemi identitás,hogy lehet sértés.. Bocsi ez az én hülyeségem. Amúgy normális körítésben felhozott kérdéseket is olvastam erről és a válasz általában ott is durvábban volt megfogalmazva.

2020. júl. 16. 17:51
 9/69 Mrs OBrien ***** válasza:
54%

Már rengetegen írták előttem, de engem (nagy BTS-ARMY lévén) is azért idegesít, ha ilyet mondanak rájuk, mert lekicsinylően, sértésként használják a "meleg" szót, holott nem veszik arra a fáradságot, hogy kicsit jobban megismerjék őket (legalábbis azt az oldalukat, amit a kamerának mutatnak...).

Én egyébként elvetemült shipper vagyok (nem csak BTS/K-pop-téren), és odavagyok a JiKook shippért:) Nem tudhatjuk biztosra a választ, hogy "a lányokat vagy a fiúkat szeretik-e", de szerintem ez így van jól, így titokzatos.

2020. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
51%
#9 attól mert te valakinek a szexualitását nem tudod nincs jogod arra,hogy azonos neművel shippeld,mellesleg egy olyan emberrel akivel valószínűleg napi szinten találkoznak és barátok is,mert az rohadt kellemetlen számukra. milyen érzés lenne számodra,hogyha lenne egy jó haverod erre mindenki azt hinné,hogy titokban jártok? tudom nem témához illő,de a one direction-be is 2 tagnak a shippelés miatt romlott meg a kapcsolata,ami nagyon gáz.
2020. júl. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!