Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kérlek válszoljatok.mit tegyek?

Kérlek válszoljatok.mit tegyek?

Figyelt kérdés

na szóval már egy ideje belezúgtam justin bieberbe de csak a 2016 os évig tetszik a stílusa de annál följebb mint pl.2017,2018 ott már nem tetszik.

de egy olyan szintet értem el hogy ha 30 percnél tovább nem látom vagy hallom akkor rosszkedvű leszek és szótlan.és már volt olyan is hogy napokig sirtam azért mert nem találkozhatok vele.de egész nap a nap 24 órájában őt nézem és nem tudok róla leszakadni.mindig róla beszélek nem tudok nem rá gondolni.vele álmodok és vele kelek.ha meglátom egy képét akkor egy ilyen fura érzés önt el ami olyan mint ha szomjas lennék de áhh...nem tom elmagyaráni..az háromnegyed galériám belőle áll és mostis az ő zenéjét hallgatom.mit tegyek hogy ezt csillapítsam?pls segítsetek.és ne olyanokkal hogy keressek fel orvost.



2020. júl. 17. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
XD
2020. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nee😂
2020. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Hallgass Slasht, attól meggyógyulsz!!


Énekeld hangosan hogy "Take me down to the paradise city

Where the grass is green and the girls are pretty

Oh won't you please take me home

Take me down to the paradise city

Where the grass is green and the girls are pretty

Take me home, yeah yeah"!

2020. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos keress mást amiért rajonghatsz. Én mindig így csinálom. Akár szinusz vagy egy másik énekes is lehet.De egy filmet vagy sorozatot is választhatsz.

🧡🧡🧡🧡🧡

2020. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is rajogtam már ìgy fiúért ,jajj,tudom,hogy rossz,de ha keresel mást amiért rajonghatsz egy másik fiút akkor jobb lesz.
2020. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg beléd zugtam szerelmem.

Csókodra vágyom,csokolonám selymes bőröd,tündéri orcád,hasad,vékony szép lábad.

Végig simogatnam kezem ,és csak veled lennék.

Nora vagyok ,28 éves ,180 cm magas ,vörös hosszu haj,nagy keblek.

Írj rám kedves ,kis hölgy

2020. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szio xd
2021. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh-oh. Gondolj arra, h a te kis "szerelmed" simán szembeköpné a rajongóit( meg is Tette). De Ahogy elnézem te még élveznéd is.
2021. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!