Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Winkler vagy Puzsér lehet a...

Winkler vagy Puzsér lehet a műveltebb?

Figyelt kérdés

Mind a ketten a proli és értelmiségi keveréke, és mind a ketten történelem tanárnak tanultak ezért is az összehasonlítás.


De, nem azért mert szakálas és nagydarab, középkorú férfiak.



2020. júl. 25. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Puzsér
Winkler
Közel egyforma műveltek lehetnek.
Nem tudom.
29 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten másban műveltebbek a másiknál. Winklert sosem láttam még szociológiai, popkultúrális, vagy politikai vitákban. Puzsér pedig soha nem beszélt eddig kocsikról, motorokról (és azok felszereléséről) és sörökről. De mindkettejüket művelt, tájékozott, és karizmatikus személynek tartom és mindkettejükre jellemző, hogy a média underground rétegeiben tevékenykednek.
2020. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Puzsér lényegesen műveltebb, viszont egy prosztó, magamutogató, másokat pocskondiázó, kipöcsű, frusztrált értelmiségi.


Winkler a maga területén profi és klaszisokkal szimpatikusabb.

2020. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Winklernél kihagytál sok minden zooologia és rock, metál és punk zenei jártaságot is.


Popkultúrális téren pedig valószínüleg Winker állt eddig bele több vitába.


Csak kiegészítésnek szántam a szavazáshoz.

2020. júl. 25. 19:16
 4/5 A kérdező kommentje:
A #3-ast #1-es után írtam.
2020. júl. 25. 19:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja Puzsér meg állítólag az ezotéria területén is képzett.
2020. júl. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!