Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szegény Mazsi nem látja, hogy...

Szegény Mazsi nem látja, hogy Berki még mindig szerelmes Pamelába?

Figyelt kérdés

Minden alkalmat megragad, hogy felemlegesse, folyamatosan vele foglalkozik, keresi a kontaktot vele.

Mazsi helyében nekem ez nagyon rosszul esne. Azt sem veszi észre hogy Krisztián sokszor hogy beszél vele és kihasználja, a hát z körüli féfimunkát is szegény nő csinálja. Pamela pedig tagdhatatlanul egyre jobban néz ki. Szerintetek nem látja Reni, hogy mi a helyzet?


2020. júl. 26. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Senkit nem érdekel az a véglény.
2020. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is így van és az, hogy Pamela kibékült Bencével ez betette az ajtót nála.

És szerintem ezért is mentek szét Bencével egy kis időre.

Azt a kislányt nagyon sajnálom...most, hogy egyre nagyobb látszik, hogy kezd a terhére menni ez az apja féle összeesküvés.

2020. júl. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*lenni
2020. júl. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy Pamela meg tudja védeni magát. Ő sem szent, egyáltalán, de a kedves exe most a fejébe vette, hogy tönkre teszi. Ha az én férjem foglalkozna ennyit a volt párjával vagy vagdalkozna így ráadásul nyilvánosan, nagyon nagyon elgondolkoznék, hogy miért nem velem foglalkozik és hogy velem mi lesz ha rám is megharagszik. Mazsi most szerelmes, legkésőbb majd ha összejön a gyerek észre fogja talán venni, hogy a nagy szavak semmit sem érnek, ha nulla segítséget kapsz a párodtól és valójában módszeresen meg vagy alázva.
2020. júl. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs túl rajta még Krisztián. És el se tudom képzelni hogy a Pamela hogy nem őrült még bele ebbe amit a kislányával művel ez az idióta.

Én azt nem értem,hogy erre a gyámhatóság még hogy nem figyelt fel? Persze nem kívánom nekik, de itt ahol lakom két elvált szülőtől elvették az 5 és 7 éves gyerekeket, a másiktól való elidegenítés néven. Ott is az történt hogy egymást szídták a gyerekeknek, amikor anyukás hétvége volt , pénteken apuka direkt odament az oviba,suliba korábban értük És elvitte őket. Szóval kb hasonló mint Amit a berkiék csinálnak és azóta is nevelőszülőnél vannak a gyerekek

2020. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Krisztián Mazsit arra használja fel, hogy megpróbálja féltékennyé tenni Pamelát, és tönkretegye őt azzal, hogy a Mazsival való "tökéletes" kapcsolatának, boldogságának Instagramon való mutogatása közben burkoltan megjegyzéseket tesz az "előző kapcsolatáról", hogy az mennyire sz*r volt. Mazsi nem veszi észre, hogy Krisztián egyáltalán nem szereti és tiszteli őt. Konkrétan rabszolgaként kezeli, kihasználja, manipulálja, alázza egyfolytában, és csak arra kell neki, hogy Pamela féltékeny legyen, amikor olyanokat ír a közös kép alá, hogy "Mazsi az, akibe először vagyok szerelmes életemben." Ez nem Mazsinak szól, hanem Pamela ellen.

Krisztián amúgy is nárcisztikus, emiatt senkit nem képes szeretni. Az éretlen viselkedése is arra utal, hogy személyiségzavaros, hiszen egy normális személyiségű, érzelmileg érett 40 éves férfi túllép az előző kapcsolatán, ha valóban olyan boldog a mostani párjával, és nem áll ilyen kicsinyes bosszút az exén. Legalább a közös gyerek érdekében leállíthatná magát, de még erre sem képes, mert a lányát sem tudja igazán szeretni, mert nem tanulta meg, mi a szeretet, hiszen őt sem szerették sosem a szülei.

Mazsi majd koppan egy nagyot, mert Krisztián őt is le fogja cserélni előbb-utóbb. Gondolom azután, hogy gyerekük lesz, mert nem fogja elviselni, hogy Mazsi nem rá fog figyelni 0-24-ben. Meg hát ahogy Natival is bánt kisbaba korában... Alig foglalkozott vele, mert sok gonddal járt.

Mazsi alapvetően nem hülye, csak egy nárcisztikus ember manipulációjának esett áldozatul. Fájdalmas vége lesz.

2020. júl. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, ez annyira jól le lett írva!👌
2020. júl. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #6 ezt tényleg nagyon jól leírtad,ha nem haragszol bemasolom az ogrenak a kepe alá,hadd lassa ő is
2020. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Sajnos ő soha nem fogja belátni, hogy milyen, ezért ha válaszol is, biztosan sértetten fog reagálni. De ettől még igaz marad a jellemzése, hiszen a szeretetre való képtelenség, manipuláció, empátiahiány, külsejével való megszállott foglalkozás, érzelmi éretlenség univerzálisan jellemző majdnem az összes extrovertált nárcisztikusra. Bármelyik pszichológus kapásból megmondja, hogy rajta még csak gondolkozni sem kell, hogy van-e ilyen személyiségzavara, annyira egyértelmű, hogy beteg. Én csak a kislányt sajnálom, amiért ilyen szellemi igénytelenségben nő fel az apja mellett.
2020. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
El kéne vetetni tőle azt a kislányt. Ha Pamela szerezne valami papírt hogy beteg ez az ember, nem tudna vele valamit elérni? Mert ez a nem normalis viselkedés kihat az ő és a kislany életére is.
2020. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!