Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legszebb...

Szerintetek ki a legszebb híresség? És a legcsúnyább?

Figyelt kérdés
Mondhattok magyart és külföldit, régit és mait, híreset és kevésbé ismertet egyaránt.

2020. júl. 27. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

A legszebb akit valaha a hátán hordott a Föld az Monica Bellucci.

A legrondább Marilyn Manson 😅

2020. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

huh, hát rengeteg van, mondjuk talán a legszebb: Maria Sarapova

legcsúnyább: passz

2020. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Legszebb: Monica Belluci, Marilyn Monroe, Selena Gomez, Ariana Grande

Legcsunyabb:Bella Hadid, Marilyn Manson, Ellen Degeneres

2020. júl. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Legszebb: SZámomra Olga Kurylenko,Adriana Lima

Legcsúnyább: Egy modell, akinek 2 km van a foga között. Mick Jagger lánya, vagy unokája, nem tudom a nevét, de szegényen létszik, hogy protekciós és azért lett modell. Nem értem a fogait miért nem csináltatja meg, pénze lenne rá.

2020. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

Legszebb: Gal Gadot, Scarlett Johansson, Karen Gillan, Brie Larson

Legrondább: Nicki Minaj, Cardi B, Billie Eilish

2020. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Monica, Maria, Marilyn, Selena, Ariana, Olga, Adriana, Scarlett, Karen, és Brie tényleg gyönyörűek, mind különleges szépségek.


Gal szépnek szép, de vannak szebbek is.


Marilyn Manson tényleg ronda nagyon, Bella is azzal a lófejével (a testvére viszont gyönyörű).


4-es, nem Georgia May Jagger? Ő szép lenne, ha nem lennének olyan fogai.


Ellen nem csúnya, de nem is szép. Bár lehet, hogy csak a kisugárzása miatt látom közepesnek. A felesége viszont gyönyörű.


Nicki Minaj szép szerintem nagyon, nem tudom miért mondják sokan csúnyának. Cardi sem rossz, csak az orra meg a szemöldöke furcsa. Billie nem az a kimondott szépség, de van benne valami vonzó.

2020. júl. 29. 11:37
 7/17 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. De, rá gondoltam. :D
2020. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

legszebb: Mila Kunis, Avril Lavigne, Olsen ikrek (kizárólag a régi arcuk!!!) Amanda Bines pl 2005-ben csodaszép volt, ma nagyon csúnya :/ Rose McGowan is szép volt, amig nem őrült meg és borotválta le a haját :( akkor Maite Perroni is szép nő, Kate Winslet hirtelen ennyi :D

Magyarok közül szép pl. Weisz Fanni, Szabó Zsófi, Hódi Pamela hosszú hajjal, Sidney Van den Bosch, biztos van sok szép, de elsőre igy ők jutottak eszmbe.


Legcsúnyább: Marilin Manson, Niki Minaj, Kardasianok, valami drogos rapper akinek 50 szinű haja van, Bissh Barbie, Rmárk

2020. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra dettó Monica Bellucci a legszebb, Ő egy latin istennő. Férfiak közül John F. Kennedy Junior-t tudnám említeni. (Nyugodjon békében!)

Nem tudom, mennyire számítanak hírességeknek, ellenben az ilyen Berki báttya’, Hódi Pamelákat a cro-magnoni ősemberekhez tudnám leginkább hasonlítani, nem is emberi lényhez...

2020. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tényleg mind gyönyörűek azok, akiket írtatok.


A Kardashianok (főleg a Kylie) szerintem szépek, hiába túl műek.


Bishbarbie meg Márk tényleg nagyon csúnyák, nekem Barbie fejéről nem egy nő jut eszembe, hanem egy víziló. Márk meg olyan tipik fuckboy.


Melyik rapper? 6ix9ine? YUNGBLUD? Lil Pump?

Mind ocsmány, bár lehet festék, tetkó, meg színes raszta haj nélkül néznének ki valahogy.

2020. júl. 30. 09:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!