Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a szebb kettejük közül?...

Ki a szebb kettejük közül? Keszthelyi Vivien vagy Palvin Barbara?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 17:02
A kérdező szavazást indított:
Keszthelyi Vivi sokkal szebb
Palvin Barbi sokkal szebb
Keszthelyi Vivi kicsit szebb
Palvin Barbi kicsit szebb
egyik se szép
mindkettő szép
nem tudok dönteni
egyiket sem ismerem
53 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Palvin Barbara szebb meg fiatal kora ellenére az esze is a helyén van
2020. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Egyikről sem hallottam
2020. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Keszthelyi Vivien szebb, bar igy nevrol nem ugrott be, ra kellett googleznom. Es o azt hiszem tobbet is letett az asztalra, nem csak attol hires, hogy szép es kész. Viszont Palvin Barbi tobb embernek tetszik.
2020. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Palvin Barbi nyilván az arcából él, így szupermodellként nála a szépsége kvázi elvárás. Persze megjelenésében a jelenlegi női ideál összes vonását magán viseli.

Ez a Vivi viszont meglepett! Először hallok róla. Ritkán látni ennyire vagány sportot űző, mégis kedves, ártatlan arcú lányt.

Ha a vonásait nézzük, egy kicsit hasonlít Barbira amúgy. Persze, ő még jóval fiatalabb és kevésbé mű.

2020. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Barbi szebb, de ez azért nem mond sokat, mert szerintem az egyik legszebb lány a világon. De Keszthelyi Vivien is gyönyörű, ráadásul autóversenyző is.
2020. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vivi jobban tetszik nekem, szebb, helyesebb a pofija
2022. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!