Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezt a Fanmademaker Marcin mit...

Ezt a Fanmademaker Marcin mit esznek annyian?

Figyelt kérdés

Néztem már pár videót tőle, főleg amikor valami aktuális téma volt. Sokan mondják hogy ő itthon az egyik aki minőségi tartalmat készít. Amiket láttam tényleg azok voltak, de 1-2 liveot is néztem. Ott viszont valami nagyon alpári volt. Játszott valamit és kb percentként bele "hányott" a mikrofonba, arról meg nem is beszélve hogy hogy beszélt közben. Na azóta nagyon más lett a szememben, nem mintha olyan sok ilyen videóst néznék.

Itt gondolkodtam el hogy akik azt mondják hogy ő más mint az átlag azok mit néznek?


2020. aug. 23. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszeruen a stilusat szeretem. Ezek az uj VALODI kihivas videoi hatalmasok :').

Pl: 10000 cigicsikket szed ossze 1 nap alatt, mennyi penzt keres egy het alatt a foldon talált apropenzbol stb

2020. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a videóit, nagyon értelmes, de ha a másokkal való videókat vagy liveokat nézem, akkor kretén a viselkedése...nem tudok rá mast mondani..a Sallai videóiban is csinálja az agyát.. pedig nem buta pasi...
2020. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!