Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szirmai most visszavonult...

Szirmai most visszavonult vagy mi van?

Figyelt kérdés
Már egy pár éve nem követem, de ma eszembe jutottak a régi Twilight videói, úgyhogy megnéztem mi van vele. Legutóbbi videója 6 hónapos, az emberek a kommentekben arról beszélnek hogy visszavonult. De erről semmi kinyilatkoztatást nem találtam Szirmaitól. Kb az összes social media accountja inaktív kb május óta (ha nem régebbóta). Van egy videó, poszt vagy cikk amiben megmagyarázza az eltűnését?

2020. aug. 25. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Pszichiátrián kezelik Döblingben.
2020. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy
2020. aug. 25. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van más csatornája is, az AFK légió. Itt 2 hónapja volt videó. De ez utazós videók, amik eléggé levanak most korlátozva.
2020. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pont ezért nem értem hogy miért nem aktívabb a hírügynökségen. ha már nem akarja csinálni, akkor meg miért nem ad ki egy közleményt hogy bocsi srácok, ennyi volt.
2020. aug. 25. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Én nem bánom, hogy egy műmájerrel kevesebb van a youtube-n...
2020. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Utoljára eléggé rossz bőrben volt amikor láttam. Szerintem tuti drogozik vagy piál, valami nincs vele rendben.
2020. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!