Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Visszaírt nekem az igazi Dua...

Visszaírt nekem az igazi Dua Lipa ez hogy lehet? Tényleg ő írt vissza? Ez nem lehet automata üzenet

Figyelt kérdés

Még a nyáron küldtem el poénból hülyeségből egy üzenetet Dua Lipa Instagramjára ,és nem rég válaszolt.


De nem kamu profil tényleg az igazi hivatalos profilja válaszolt elhiszitek ezt hogy lehetséges ez?


Ez itt a Screenshot a üzenet váltásunkról.

[link]



2020. szept. 1. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem örült neki, hogy végre egy külföldi rajongója tud rendesen beszélni angolul, azért írt vissza. Amúgy azt írta, hogy szívesen megismerne, szóval szerintem kezdj el neki írogatni magadról, aztán, ha lesz ideje, válaszol.
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
A sztárok alkalmazottakat,ún. publicistákat alkalmaznak a közössègi oldalak menedzselèsèhez.
2020. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lol
2020. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Lol. 1-es remélem poénból írtad, hogy szívesen megismerné. 😀
2020. szept. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 sírok 😂
2020. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon szereti a magyar rajongóit. Vagyis valahol azt olvstam, hogy amióta volt 2018-ban a szigeten fellépni, azóta mélyen a szívébe zárja magyarországot és a rajongóit is.
2021. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért ne írhatna vissza amúgy? Olvassa a leveleket, nincs elszállva magától, és látszik hogy fontosak neki a rajongói
2021. febr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jó kis photoshop :D
2021. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!