Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az egész Tyler Joseph-es szituácioról?

Figyelt kérdés

Ezt leginkább attól kérdem akiknek van Twitterre és láttam már,hogy mi történt.

Őszinten nem gondoltam volna soha,hogy ekkora bunkóságot fog valaha csinálni,és most a mentális egézsége se mentség ebben az esetben.



2020. szept. 3. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Ez már komolyan a kommunizmust idézi, mikor embereket azért bélyegeztek a párt és a csodás kommunizmus ellenségének és végeztek ki, mert nem hirdették az igét a kommunizmus Szent Céljáról ahol csak tudták.


Ez lenne a "bunkóság", hogy valaki a saját ideje és energiája árán épített platformján nem arról beszél amiről valami beképzelt hülyegyerekek követelnek, hogy beszéljen? Semmi joguk nincs megmondani, akármennyire is Szent Cél szerintük valami.

2020. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Utánanéztem.... Kicsit csípős a poén, de egyáltalán nem nevezném bunkóságnak, akkor lehet rajta megsértődni, ha valaki nagyon akar. Egyébként meg mégis mióta nem arra használja mindenki a saját platformját, amire akarja?
2020. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
35%
Mi volt a poén?
2020. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%
szerintem amugy k.rvara nem bunkosag, akarki mondhat barmit. ez egy vicc es szerintem nem volt durva, foleg annyira nem, hogy ekkora ugyet csinaljanak belole. mindegy is, mar megszokhattuk, hogy toxic a clique:D
2020. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!