Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hranek Dévid hogy lett ismert?

Hranek Dévid hogy lett ismert?

Figyelt kérdés

Instagramon és Facebookon nagy népszerűségnek örvend, egy budapesti srác. Komoly (drága) autókkal jár, nagyon csinos barátnői vannak. És elég sok képet tesz ki, amiből arra lehet következtetni, hogy sok pénze van.

Ismeri innen valaki? Lehet tudni, hogy ki ő és mit csinál?

Aki nem ismeri az kérem ne írja ide, hogy azt se tudja kiről van szó, mert az nem éppen hasznos válasz.



2020. szept. 29. 13:01
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem ismert.
2020. szept. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ránézésre autókupec? Kövesd hazáig, látni fogod, hogy olyan a palota, mintha autószerelő műhely is lenne benne: körbe van rakva elsőgenerálos korú gépekkel. De mivel csak luxuskategóriásokkal, rögtön láthatod, hogy importőr. A google talál valamit kft-t Dávid névvel, 0 fővel, 3-5 milla közti bevétellel, gondolom fogták már meg, így teljesít egy szükséges minimumot legálban is.
2020. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

A cégről én is találtam infókat, de tavaly lett alapítva így bevételt még nem tett közzé, valószínű a tőkét láttad ami 3-5 millió lehet.

Facebook alapján valószínű autókkal kereskedik, de ez tényleg ennyire jó üzlet?

Egy ránézésre tök fiatal srác, ennek ellenére AMG Mercikkel járkál az instája alapján.

Nyilván nem olyan híres mint a tv-s arcok, de egy időben elég népszerű volt, főleg Facebookon. Most is követi tizen párezer ember, ami egy teljesen hétköznapi emberhez képest azért nem kevés.

Azt hittem lehet róla tudni valami konkrétabbat, hogy szerepelt valahol vagy ilyesmi, csak nem találtam róla semmi hasonlót.

2020. szept. 29. 18:27
 4/54 anonim ***** válasza:
90%

A profilját és társaságot, elnézve simán el tudok képzelni illegális dolgot is.

(Igen, az előítéletek, dehát ez van...)

2020. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Par eve volt egy videoja is fent, amin a testvere (Hranek Izabella) olyan egetvero hiszteriat levagott egy sminkes miatt, hogy annak nagy hire ment, emlekszem korbejarta az egesz Facebook-ot. Keresd vissza, Devid videoi kozott ott van meg, most en is visszakerestem, hogy ujbol megbotrankozhassak 😂 A tema amugy az volt, hogy a sminkes atrakta az idopontot maskorra, mert nem ert ra megsem.
2020. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%
Kabitoszer kereskedo es strici. Kinai designer drogot csempeszetek tobbek kozott at Magyarorszagra, cikkek es az elfogasrol keszult video fent van neten.
2021. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
6/az kemeny. 4-es voltam. Es ugy latszik igazam volt, hiaba pontoztak le.
2021. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Droggal kereskedik, es lanyokat is futtat. Volt mar sitten is a Venyigeben, az apjaval egyutt. Egyertelmuen lesznek is meg.
2021. febr. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 Yanochka válasza:
52%

[link]

Szép kis etnikum Magyaroszágon....

2021. febr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, ezeket még a rongy utolsó semmirekellők is szégyellik bakker.
2021. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!