Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dallos Bogi másnak is szörnyen...

Dallos Bogi másnak is szörnyen idegesítő a Nyerő párosban?

Figyelt kérdés
Belenéztem a műsorban de ez a fajta kiborulás egy szerencsétlen feladat miatt. ~24 éves ez a lány, mégis úgy viselkedik, mint egy 13 éves.

2020. okt. 7. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Dallos Bogi minden műsorban elképesztően idegesítő.
2020. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
A Nyerő Párosban mindenki úgy viselkedik, mint egy 13 éves. 😏
2020. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Kikészülök attól hogy szerelmemnek hívják egymást. Ez annyira hatásvadász és nyálas.

Meg ezek a túljátszott hisztik, brrr.

2020. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez van ha tvben kell tenni magukat , provokálják a tagokat aminek van tétje . Járai homo sznob nyomi , Dér h sheggszájúkavaró , Puskás egy link tróger , Racz unalmas purdé , Czutornak őszül a szakálla . Egymást sem kedvelik a párok sem , akkor az idegeneket pláne . Egyedül Papp G tette jól mikor anno rájött hogy itt mi lesz stb .
2020. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
39%
Nekem inkább az a Máté felesége idegesítő. Rosszindulatúak. Mindenkinél okosabbnak érzik magukat.
2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
És 2016ban feladva lelépett ...
2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Nem szimpatikus, nem lennénk óriási barátok, de nem találom különösebben idegesítőnek. Ha kimegyek az utcára akkor fél perc alatt jön valaki, hogy "tesóaggyámápénzt" és hasonlók. Hát, szerintem ők azok, akik az idegesítő kategóriába esnek.

És igen, 24 éves a csaj. Pont ilyenek az átlagos huszonéves csajok.

2020. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Akkor minek nézed? Engem is idegesítenének az ilyen trágya műsorok, épp ezért egyet se nézek és jóval nyugodtabb is vagyok. :)
2020. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
A pontozásokból tökéletesen látszik, hogy mire van itt igény: Az emberek háromnegyedének csak a gyűlölködésre.
2020. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 Tudod van az a mondás, hogy házhoz menni a ló...ért. :D
2020. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!