Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van Britney Spears...

Miért van Britney Spears felügyelet alatt?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert amikor elvált és a volt férje kapott sok mindent így a gyerekeit is akkor megzakkant, aztán Paris Hilton még rendessen kihasználta, és addig barátkozott vele míg Britneyből lett a legújabb pincsi kutyusa, így gyakorlatilag a földbe döngölte Britneyt.
2020. okt. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegösszeomlása volt
2020. okt. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Konkrétan nem tudom mi baja lehet, de az biztos, hogy súlyos mentális problémával küzd. Csak össze kell hasonlítani a régi interjúit, szerepléseit a mostani videóival instagrammon, látszik, hogy elég zavarodott szegény és teljesen más a viselkedése,de még a mozgása is, mint fiatalabb korában. Én azt nem értem, hogy miért nem az édesanyja a gyámja...esetleg erről valaki tud valamit?
2020. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az anyja az borzasztó. Pénzleső szerintem alkoholista is. Nem egyszer volt hogy együtt buliztak. Na meg az se vet rá jó fényt hogy a másik lánya jamie lynn már 16 évesen teherbe esett. Nem is tartják vele a kapcsolatot úgy tudom
2020. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szülei miatt. Meg ugye mentálisan sincs a toppon.
2020. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ÚGY TUDOM hogy az apja nem akarja hogy még egy botrány csinaljon, mint amilyet akkor csinalt, mikor be került a pszichiátriara és előtte leborotvalta a fejét. Ezért Britney pénzéből fizetett a nő testoreinek meg mindenkinek akinek koze van hozzá, és szinte robotkent kezelik. Az apja rendelkezik a vagyonaval.


Na hogy ez mennyire igaz, én nem tudom, de nagyon remélem hogy nem

2020. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!