Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek mi a benyomása Diana...

Kinek mi a benyomása Diana hercegnő haláláról? Ez most hosszú lesz!

Figyelt kérdés

Manapság ez a téma sokat foglalkoztat engem, de előre megjegyzem, a témában nincs túl nagy jártasságom. Nem tudom, hogy az unalom miatt, vagy azért, mert ebben a félévben kezdtem el az anglisztika képzést az ELTE Berzsenyi Dániel Pedagógusképző Központjában, és valami ütős szakdolgozat témán gondolkodok. Diana hercegnő amellett, hogy a 90-es évek egyik legnagyobb divatikonja volt, szerintem királyi mintafeleség is volt, legalábbis a nyilvánosság szemében így vált közismertté.


[link]


Ez a legfrissebb magyar nyelvű cikk, amit találtam a témával kapcsolatban, és ez foglalja össze leginkább a véleményemet. Mind a brit, mind az amerikai sajtó, és mind a királyi udvar is szemét módon bánt a hercegnővel, még azután is, hogy elváltak Károly herceggel. Az elmúlt több, mint 20 év távlatában sem volt példa arra, hogy a sajtó ilyen mértékben elveszítette volna a fejét (még Britney Spears 2008-as nyilvános idegösszeomlása se kavart ekkora port szerintem...). Meglátásom szerint a nemzetközi sajtó veszettségén csak tovább rontott a királyi udvar közönye. Nem tudok elsiklani afelett, hogy Károly herceg hűtlensége felett mindenki - még II. Erzsébet királynő is - olyan könnyen szemet hunytak. Az ő helyében nemcsak hogy nem mentem volna el Károly és Kamilla polgári esküvőjére, de az előbbit még a trónöröklési jogtól is megfosztottam volna, hisz rangján alul házasodott. Továbbá, arra is köteleztem volna a sajtót, hogy ne lihegjenek állandóan Diana nyakában. Szerintem ha a királynő határozottabban lépett volna fel, Diana még most is élne. Mint mondtam, a témában nem vagyok jártas, éppen ezért annak reményében osztom meg ezt a kérdést, hogy hátha valaki itt többet tud nálam, és hogy egy intelligens vitát el tudok indítani. A hasznos válaszokért megy a zöld kéz!



#Diána walesi hercegné #brit királyi udvar
2020. okt. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Biztos vagyok benne hogy a királyi család ölette meg
2020. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, annál több, hogy sajnálom mint embert semmi több, de számomra az nem jelent semmit, hogy most hercegnő vagy épp csak egy átlagos háziasszony.
2020. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Diana boldogan élhetett volna valahol egy csendes kastélyban egy határozott szerető férj mellett. Az a család azonban ahova beházasodott sok minden volt csak csendes nem. A nyilvánosság előtt élik az életük nagy részét, a protokoll szinte minden pillanatukat meghatározza. Nem könnyű egy ilyen családban élni. Nem tudjuk, hogy mi vezetett ahhoz, hogy egy ragyogó szépségű nő helyett a trónörökös visszatért az "egyedi szépségű" Kamillához. (Ebben lehettek olyan események a trónörökös és Diana között, amik nem kerültek nyilvánosságra), bár állítólag Diana sem állt modellt a hűség szobrához .


Hogy tényleg baleset volt-e, vagy gyilkosság, ahhoz nincs elég információm, de elég nehezen tudok egy olyan gyilkosságot elképzelni, amikor a sofőr nekivezeti az autót egy oszlopnak.


Lehetett butaság, mert állítólag a sofőr sík részeg volt, nem hívtak másikat


Lehetett gyilkosság, elég sok érdeket sértettek.


A kedvenc összefoglalóm:

[link]

2020. okt. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem baleset volt. Amúgy hiába volt szép és jószívű, állítólag sekélyes volt, Kamillával viszont az ágyát és a gondolatait is meg tudja osztani a férje.
2020. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!