Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet 6ix9ine-t és...

Hogy lehet 6ix9ine-t és Xxxtentacion-t.Legendának nevezni?

Figyelt kérdés
Michael jackson,Freddie Mercury,Elvis Presley,Prince legendák🤣De ezek nem.
2020. okt. 12. 23:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek.
2020. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Pár év aztán azt sem fogja tudni senki, hogy ki ez, tulajdonképp én se tudnám, ha egyszer nem kerestem volna rá, aztán valami tíz szintre festett hajú kölyök jött szembe.
2020. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A tiktokon szoktak lenni legenda videók és abban mindig benne vannak
2020. okt. 13. 01:12
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Na, mert a Tiktok annyira hiteles forrás... Ott minden pár napos trend "legenda".
2020. okt. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hogy egyeseknek ki tartozik a legenda kategóriába az mindenkinek a saját döntése. Én már 19 vagyok mégis azt mondom, hogy akiket felsoroltál nekem nem legendák, mert életemben nem hallgattam őket. Nekem sokkal inkább a mai sztárok közül menne oda pár eladó. Nem pont azok akiket felsoroltál.
2020. nov. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 PatrikS_2004_HuN ***** válasza:
5%
6ix9ine juice wrld xxxtentacion ezek legendák
2020. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ha azok lennének akkor az utcán minden második ember ismerné a nevüket 5 és 90 éves kor között...
2020. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Előre is elnézést, hogy ennyire borzasztó későn reagálok...

Szóval valóban nem igazi legendák, de a saját műfajukban, stílusukban talán ők azok, akik először eszébe jutnak az embernek... Remélem, hogy sikerült érthetően fogammaznom.

2020. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
*fogalmaznom
2020. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
16%
Na szóval.. Ez az én véleményem, de szerintem nem pár 30+ os embernek kéne eldönteni a 21 század emo hiphopnak egyik legnagyobb legmeghatározóbb tagját. A fent említett emberek valódi örök legendák, de ez nem azt jelenti hogy XXXTENTACION nem lehet az. X egy csomó embernek segített le küzdeni a depreszióját korszak alkotó volt amit csinált, attól még hogy nektek nem jönn be az emo zene. Lehet legenda (bár fogadni mernék hogy ismertek tőle 1,2 slágert és semmi mást) Ha már ennyire érdekel titeket, márpedig szerintem ha még gyakori kérdések posztot is írtatok róla, akkor valamenyire érdekelhet. Ajánlott tőle meghalgatni a 17 albumot.
2020. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!