Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi van mostanában Molnár...

Mi van mostanában Molnár Krisztiánnal?

Figyelt kérdés

Sosem néztem a videóit, nem követtem az interneten, csak érintőlegesen ismerem, mert pár éve volt egy időszak, amikor mindenki róla beszélt a környezetemben.

Most viszont valamiért eszembe jutott, és gondoltam hogy megkérdem, hátha valaki tudja, hogy mi van vele. Én mindig is sajnáltam őt, biztosan nagyon nehéz lehet úgy élni, hogy nem csak kórosan túlsúlyos valaki, és nem csak hogy több tízezer ember ismeri, de hogy ezek az emberek rajta szórakoznak, kinevetik, vicc tárgyává teszik. És persze, tehet róla hogy ez így van; és lehet hogy nem látszik rajta, de ismertem közelről autista embert, aki hasonlóképp viselkedett, és elmondhatatlanul szenvedett, és ez felületes szemlélőnek tényleg nem tűnt fel. Úgyhogy most komolyan kérdezem, hogyha valaki el tudja mondani, össze tudja foglalni, hogy mi újság van vele, azt nagyon szépen megköszönném.


2020. okt. 14. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem vagyok otthon, viszont szerintem ugyanaz megy, mint eddig. Ami érdekes, hogy régen voltak videók, hogy mentsük meg kikit, mert ha így folytatja annyi lesz neki, pár napon belül. Ez 3 éve volt kb. Miért nem hajlandó rámenni a "jó" útra? Nem tűnik fogyatékosnak, csak nagyon bunkónak.
2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Életmódot váltott, már egy hónapja nem ivott alkoholt, és nem akar többet egyedül az interneten lerészegedni, már megunta, csak társaságban akar néha inni.
2020. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és most már meghallgatja a rajongóit.
2020. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is eltűnt
2020. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!