Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Válaszol ha írok neki?

Válaszol ha írok neki?

Figyelt kérdés
Iszak Eszti válaszol ha írok neki instagrammon privátban?

2020. okt. 19. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Megpróbálod iylen egyszerű.
2020. okt. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Sajnos azóta megpróbáltam és nem válaszolt. 😥

Ha valaki tud valami trükköt hogy milyen üzenetre válaszol akkor azt kérem írja le!

2020. okt. 19. 23:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod ennyire, hogy válaszoljon?
2020. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3.

Nem sértésnek, de nem tartozik rád. Ez magánügy. De nem bántó, bunkó dolgot akarok írni neki és nem is akarom zaklatni őt. Teljesen jó indultú üzenetet szeretnék írni neki.

2020. nov. 2. 14:04
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Na, hát, ha nincs különösebb tartalma, akkor szerintem nem is fog válaszolni. Csak azért írom, hogy azért erre is legyél felkészülve.
2020. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5.

Nem mondtam, hogy téma/tartalom nélküli üzenetet szeretnék írni. Azt mondtam, hogy nem szeretném elmondani.

2020. nov. 2. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondtam, hogy olyat írsz, azt mondtam "ha..."
2020. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.

Szerinted van olyan üzenet, olyan téma amire válaszolna?

2020. nov. 3. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb magyar “híresség” azokra az üzenetekre szokott válaszolni amikor valami felől érdeklődsz náluk. Csomószor kérdeztem már közel 100 ezer kovetovel rendelkező influencereket, hogy honnan van ez a ruha, ez a cipő és legtöbbször kaptam választ. Sajnos nyilván nem mindegyiknek van erre ideje. Illetve rengeteg üzenetet kapnak tehát simán benne van hogy nem olvassa el a tiedet. Próbálkozz valami fizetett promóciós termékről érdeklődni nála vagy egy ruhánál talán annál válaszolni fog. Az ilyen hatalmas nagy példaképem vagy és nagyon szép vagy üzenetre általában nem szoktak. Hajrá
2020. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen felesleges egy általad egyébként nem ismert emberre "rátukmálnod" magad.

Nem hiszem, hogy sok közös témája lenne bárkinek is olyan valakivel, akit nem ismer, sosem látott, és minden egyéb szempontból is érdektelen számára.

A hölgy a magánéletben foglalt, ismerkedni vele így nem lehet, de lehet, hogy egyébként sem ez lenne a megfelelő csatorna hozzá. (Persze, nem tudom, hogy mi a konkrét célod)

Az ismert embereket azért sokan megpróbálják ilyen, olyan okkal megkörnyékezni, persze, többféle módon, nyilván nehéz lenne megszűrniük, hogy kivel álljanak szóba, és kivel nem, úgyhogy szerintem szinte biztos, hogy -már csak elvi okokból is- senkivel sem kommunikálnak.

Idejük sem lenne szerintem erre, és nem is érdekli őket az alkalom, hogy ismeretlenekkel kontaktoljanak, hiszen ezzel más, nem kívánt csatornákat is megnyitnának. (Pl.vki pénzt kérne, orvosi kezelésre, kóbor kutyák megmentésére, vagy simán csak ömlengenének neki, hogy jajj de szép vagy.....ez egy celebet már nem fog meghatni.)

Szóval, röviden: szerintem kár a gőzért.

2021. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!