Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Winkler miért hagyja ott a...

Winkler miért hagyja ott a Totalcart?

Figyelt kérdés

Olvastam róla több helyen, hogy felmond, és pár cikkben utaltak is rá, hogy pár hónapja ez várható volt. De mégis mi volt ez a gond? Én elég aktívan követem a TC-t de semmi úgymond olyan dolgot nem vettem észre ami ezt előrevetíti.


( Lehet rossz kategóriába írom, nem tudtam dönteni h ide vagy Celebek közé tegyem )



2020. okt. 27. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő maga nem nyilatkozik róla. Szerinted mi majd jobban tudjuk nála, hogy mi volt a felmondása mögötti indok?
2020. okt. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, több cikkben említették, hogy ez hónapok óta várható volt. Szóval nem saját nyilatkozata, hanem valami olyan történt amiről esetleg mások is tudnak, akár nyilvánosan, csak én siklottam át felette.
2020. okt. 27. 03:02
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azert, mert van gerince.

(en pl. nem olvasom sem a TC-t, sem a tobbi "mellek" rovatot, sot, a blog.hu-rol sem, semmit, amiota gusztustalanek ratettek a nerves kezuket - csak azokat olvasom, akik atmentek valahova mashova)

2020. okt. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most tényleg nem értem, ki tette és mire a kezét, meg miért van gerince hogy ott hagyja?
2020. okt. 27. 03:08
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Julius, index.hu, tenyleg nem vilagos...?
2020. okt. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
TC-t szoktam csak olvasni, azt tudom hogy volt Indexnél balhé, de hogy jön ehhez a TC? Egyik politika a másik közlekedés, és tudtommal Winkler is csak a közlekedéssel illetve hobbi szinten a sörfőzéssel foglalkozik.
2020. okt. 27. 03:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetoen hibas elkepzelesed van. Az index nem "politika", es a TC sem kizarolag kozlekedes. Mindettol (a tevedesedtol) fuggetlenul, a tulajdonos azonos. Es a blog.hu is hozzajuk tarozik, tartalomtol fuggetlenul (es a becsuletes blogolok el is hagytak a blog.hu-t)
2020. okt. 27. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó így már tiszta akkor ok oka kb, köszi.
2020. okt. 27. 03:38
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem akar az index új irányvonalával együttműködni. Ahogy valaki fentebb írta: van gerince.
2020. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!