Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Kat von D-ről?

Mi a véleményetek Kat von D-ről?

Figyelt kérdés

Habár életem során már korábban is gyakran találkoztam a nevével, de a közelmúltban egyre több videót néztem és olvastam róla, és engem konkrétan elvarázsolt ez a nő minden szempontból.

Ő egy valódi művészlélek, nagyon tetszik a tetoválási stílusa. Szorgalmas, dolgozó nőként lett híres, ergo nem büdös neki a munka, nem egy kitartott sztárocska, aki helyett hetvenezer ember megcsinál mindent.

Imádom az öltözködését is. Néha vagány, máskor pedig igazán elegáns és romantikus, de szó szerint mindenhogy csodásan néz ki. Szerintem gyönyörű nő és nagyon jó ízlése van.

Nem csak a tetoválás terén tehetséges, gyönyörű rajzai és festményei vannak, emellett profin zongorázik, zenei téren is igazán jártas.

Mindemellett annyira aranyos, közvetlen személyisége van, hogy először nem is akartam elhinni.

Viszont sajnos azt is tudom, hogy van az a tábor, aki egyáltalán nem kedveli.


Nektek mi a véleményetek róla? Ti miért kedvelitek / nem kedvelitek? Pozitív vagy negatív: jöhet bátran. Tényleg minden érdekel.



2020. nov. 27. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudok róla.

Tini koromban imádtam a tetkós müsorát. És külsőre is nagyon tetszik a stílusa.

Úgy tudom mostanában smink termékeket is forgalmaz. És ha jól tudom régebben Jefree starral is haverok voltak.

De aztán valami dráma lett közöttük, és jefree eléggé uszította Kat ellen a közönségét.

2020. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak nála klasszisokkal tehetségesebb tetoválók, csak Ő remekül kihasználta akkoriban a saját maga menedzselését, és valljuk be, jól tette!

Tehetséges, de inkább egy átlagosan jó művésznek mondanám, nem kimagaslónak, ha csak a munkáit látnád, elveszne a többi tetoválóé között.

Egyébként a stílusa remek, a sminktermékei is nagyon jó minőséget képviselnek és elérhető árban is adja. A könyv ami róla szól, ugyancsak nagyon jó, ajánlom figyelmedbe. Kat Von D Mindent vagy semmit.

egy tetováló

2020. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen mindig néztem a tv-ben. Inspiráló volt számomra, mert feltörekvő, céltudatos és tényleg jó a stílusa. Nem félt a kihívásoktól. Ha kellett vászonra festett, gitározott, asszem egy zenekarral egy kicsit énekelt is. Aztán egy darabig nem követtem mert, eléggé csalódtam benne amikor kiderült, hogy iszik. Nálam az alkoholistának nincs sok becsülete. Rossz volt látni, hogy ő is képes volt úgy berúgni, hogy nem tudta mit csinál... de aztán később véletlenül belebotlottam a facebookon, hogy kozmetikával meg cipőkkel foglalkozik. Úgy látom sokat változott jó irányba, mert tudtommal régen nem volt túl erős kapcsolata az anyjával, meg régen volt egy olyan megjegyzése, hogy ő sosem akar gyereket, de ebben is változott. Az is tetszik, hogy zenével foglalkozni. De számomra néha kicsit túl sok. Nem tehetek róla, amúgy kedvelem, csak volt pár olyan bejegyzése ami kizökentett. pl amikor terhes volt akkor írt egy hosszú bejegyzést arról, hogy az ő fiát nem fogják semmire sem beoltani stb. Számíthatott rá, hogy annyi követőtől kap pár negatív kritikát. Erre írt még egy támadó posztot is, hogy leálljon vitatkozni a haterekkel. Meg ugye nagyba ünnepli a józansága évfordulójait, na ezt senkinél sem bírom, miért nem ünnepeljük inkább azokat akik életük során egyszer sem rúgtak be. Meg ugye vegán és állatvédő de az esküvőjén piros agancsokat rakott a hajába. Értem, hogy nem voltak igaziak, de nekem az az üzenet jött le, hogy a húst és a tejet nem szabad elfogadni az állatoktól, mert az kihasználás, de a trófeával díszíthetjük magunkat. Persze lehet így közelebb érezte magát a természethez és meg volt a maga értelmes magyarázata erre is, de nekem néha kicsit kétértelmü amit hirdet. Nem is feltétlenül vele van a baj vagy azzal amit csinál, hanem azzal, hogy túlzásba esik és néha saját maga is átlépi a vonalat amit húz. Ez persze mással is megesik, csak mivel ez online megy így nagyobb a súlya és nem tudom olyan komoylan venni az elveit.
2022. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!