Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a velemenyetek Kalman...

Mi a velemenyetek Kalman Szilviarol? (sylvie_klmn) ismeri szemelyesen innen barki?

Figyelt kérdés
tenyleg az o akit instan mutat?
2020. dec. 2. 07:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
Már értem miért a Szilvike a peldaképed. A stílusod már olyan mint az övé, csak egy kis plasztika kell és máris olyan "gazdag életed" lesz.
2020. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Amugy meg az arab szarjon a te szadba vagy annak akinek ket anyja van🤨itt oktatsz hany kerdest irtam rola amikor csak egyet🤨milyen iras? Mikrol beszeltek?😵 itt kerdezni lehet nem?🤨 azert itt kerdeztem meg☺️ annyira ismered mar meg annyira en irkalom a kerdeseket habi hogy biztos en tudom hogy ki szart a szajaba es ki nem😂
2020. dec. 22. 21:37
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

#10 Hűű, nem te vagy a legelesebb kés a fiókban.

Azt írtad, hogy privátban küldöd a kérdést amit írtál a Szilviről, én pedig válaszoltam hogy küld el élőben. Érteni?

2020. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor nem en vagyok a legelesebb kes a fiokban💀 jo nekem, szarjon a szadba a te arab es gondolkozzal el, “en” irom a kerdeseket megis te tudod kinek mikor hova szart bleh🤢 miket ki nem talaltok, ne okoskodjatok a kerdesre kertem valaszt.
2020. dec. 22. 21:39
 15/25 anonim ***** válasza:
51%

"Hogy 2 millióért egy arab szájba sz@rjon? Ezt szeretnéd?"


Segítek értelmezni, mert látom hogy nem megy!

Szóval, a Szilvike ennyiért vállalta be, és azt próbálom elmagyarázni, mar ha lehetne, hogy te is így akarod végezni?

Gucci táska megér ennyit neked?

2020. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hol er meg nekem ennyit?😂gyomrom nincs nekem ilyenekhez en nem ismerem ezt a not❗️ Egy kerdes volt ismeri e valaki szemelyesen es mitol olyan amilyen😂erre itt olyanokat irnak hogy en irogatok rola kerdeseket😂na azert ne mar ilyeneket ne talaljunk ki, o nem sztar😂
2020. dec. 22. 21:48
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ékezet, a legtöbb kérdésre "jolvan" a válasz, és látszik az írásodon!

Hiába hazudsz, látszik hogy te írtad.

Mikor hagyod abba, az lenne a kérdésem? Mert már unalmas.

Írj rá instán és kész,itt senki nem fog normális választ adni mert mindenki tudja hogy egy haszonleso luxusprostituált aki nem képvisel semmilyen értéket sem.

2020. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Téged nagyon érdekel, írok már neki Instán hogy regisztráljon ide, és beszéljen veled mert nagyon kíváncsi vagy rá.
2020. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem ertem de offoljatok msr mert ha en azt mondom vau vau akkor ti vau vau😂szajaskodjatok mar massal❗️Akkor en irtam, legyen bennetek ez a tudat szoptassalak meg benneteket
2020. dec. 22. 21:54
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Nah Te is a telepen nőttél fel, 4 osztályos roma nő!!!!!
2020. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!