Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Istenes Bence és párja most...

Istenes Bence és párja most Németországban élnek (és terveznek) vagy Magyarországon ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Istenes Bence lényegében már Németországban él, családja nyáron megy utána. Az RTL Klub műsorvezetője a Best magazinnak árulta el, hogy már el is kezdődött a költözési folyamat, ő egy ideje Németországban bérel lakást, míg párja és kisfia Magyarországon vannak."Egy televíziós műsorkészítő cégnél dolgozom háttéremberként. A minap például egy kvízműsorhoz írtam kérdéseket, de nemsokára a műsorfejlesztési osztályra megyek.

Emiatt januárban csak négy napot töltöttem Magyarországon, februárban is csak három hetet leszek itthon,

amikor a Hagyjál főzni! újabb évadát forgatjuk, márciusban pedig végig kint leszek, sőt másfél hónapig megint külföldön forgatom a Survivor show-t az RTL Klubbal. Június a biztos pont, amikor mindhárman kiköltözünk Kölnbe" - mondta a lapnak Istenes Bence.

Családjával telefonon tarják a kapcsolatot, Csobot Adél videókat is küld neki Nátánról. Az énekesnő a lapnak elárulta, nagy áldozatot hoz párjáért, annak viszont örül, hogy gyermekük két nyelven tanul majd beszélni.

2020. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kétlaki életet élnek. Anno Köln mellett voltak, mert ott vezetett műsort, most azt hiszem München közelében vannak. Valamikor voltak az RTL reggelijében, de csak Skype-on keresztül, elvileg a gyerekek miatt, hogy oviba kellett vinni őket. Sajnos pontos infó nincs hogy most merre is élnek.
2020. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!