Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Katy Perry teljesen kiakadt...

Katy Perry teljesen kiakadt Alejandrón. Szerinted kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Katy Perry felháborítónak tartja Lady GaGa istenkáromlástól sem mentes klipjét.

Teljesen ki van akadva Lady GaGára. Az énekesnő – akinek nem mellesleg mindkét szülője keresztény lelkész – felháborítónak tartja az Alejandro című klipet, amiben többek közt GaGa apácának öltözve a szájába vesz egy rózsafüzért.

„Arra is ugrok, ha Russel káromolja Istent, de hogy Lady GaGa a szájába vegyen egy rózsafüzért... Nem sülhet ki semmi jó abból, ha a vallást és a szexet összekeverjük"

- nyilatkozta az énekesnő.

Sokan persze rögtön támadták Katy-t, mondván, mit papol a vallásról, mikor ő arról énekelt, hogy megcsókolt egy lányt. Russel Brand kedvese pedig azonnal visszavágott.


„Igen, azt éneklem, hogy megcsókoltam egy lányt. De nem azt, hogy megcsókoltam egy lányt miközben egy feszülettel keféltem!"


2010. aug. 11. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
istenem... tiszta gáz hogy egy két embert ilyen jelentéktelen dolog foglalkoztat
2010. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
REKLÁM! mindakettőnek.amőgy az alejandro ritka sz@r szám.:D
2010. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Katy Perry felháborodása érthető, bár nem mással kéne foglalkoznia.

Gaga valóban túlzásba vitte a dolgot. És a dalszövegnek sincs semmi köze a klipjéhez.

De ismerjük be tudjuk róla h őrültségeiről, és nem meg szokott életéről híres. Nem sokakat lepett meg megbotránkoztató klipjével.

Lássuk be ha mondjuk Miley Cyrus állt volna elő ezzel akkor a fél világ elitélte volna érte.

Akárhogyan is, de Gaga most valóban túlzásba vitte, de a zenéit rengeteg ember szereti, akiket kicsit se érdekli h most éppen mivel állt elő.

Az az egy biztos, h mindig megtudja lepni az embert. És most Katy-t elég rendesen megsikerült lepnie. Aki hangot is adott a véleményének.

Aki szereti Lady Gaga-t az már megszokhatta tőle, és talán csak arról van szó h Katy féltékeny a sikerére, bár neki is vannak jócskán rajongói.

2010. aug. 11. 19:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez csak showbiznisz!! Nem kell mindent véresen komolyan venni, ez csak a szórakoztatásról szól. És nem kötelező nézni, se hallgatni. Van miből választani. Érdekes, én például megtalálom azt, amit szívesen hallgatok és nézek, anélkül, hogy fikáznám a többieket.
2010. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szreintem Katynek van igaza :)
2010. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Katy Perry ugyanolyan penzehes, divatkoveto, hiressegre ehes, mint Gaga. Egyik sem kulonb a masiknal. Es Katy nem tudom, hogy mirol beszel, mikor eleg megnezni a klipjeit, hogy hogy van feloltozve vagy a legelso szamat meghallgatni, hogy mirol szol (az nem egy lany megcsokolasarol szolt, az mar csak hab a tortan). Szerintem az lenne a legjobb, ha mindketten eltunnenek, mert az egesz csak a kulsosegekrol szol. Lady Gaga azt hiszi, hogy valami forradalmit alkot, kozben meg Madonna (aki szinten a botranyaibol tartotta fenn az erdeklodest) mar mindent megtett elotte. Szoval nincs uj a nap alatt hiaba probaljak ezek a medialuvnyak eladni magukat, mint ujdonsag. Lady Gaga akkor tudna ujat alkotni, ha nem ugyanolyan egyen pop s.zart nyomna, mint a tobbiek. A zeneje semmitero, csak a kulsosegekrol szol az egesz.
2010. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

KaTy Perry jobb ha kuss-ba marad..

Meglehet nézni az új klippjét(Caifornia Gurls),hót pucéran lálálá-zgat,ja meg talán lenne mit kisípolni a szövegen is..

2010. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát nekem tetszik az alejandro nem is a klip inkább a szám de mondjuk a katy perryt is szeretem de tényleg az ő klipje is a visszafogottságtól messze van.
2010. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Katy Perry egy kis ri.bi és biztos féltékeny mert Lady Gaga szebb is és tehetségesebb is. Katynek kb 2 jó száma van, Lady Gagának meg 10ből 8 jó. Az Alejandro klipje egy kicsit tényleg furcsa lett, de ottvan a wikipédián hogy miről szól meg az egész klip/szám története, szóval rá lehet keresni és el lehet olvasni hogy miért lett olyan amilyen. Személy szerint nekem tetszik a klip is meg a szám is Katy Perry pedig elbújhat :)
2011. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!