Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Titeket is a hideg kirázott...

Titeket is a hideg kirázott amikor megtudtátok, hogy Ellen Page igazából pasi?

Figyelt kérdés

Úristen, de fura leírni is. Én még mindig sokk hatása alatt vagyok. Rengeteg filmjét láttam már, és megsem fordult a fejemben, hogy igazából férfinek született. Nem ítélem el, nem utálom a transzokat, de valami megmagyarázhatatlan okból a hideg kiráz tőlük. Mármint, hogy egy pasi, aki nőnek néz ki és annak is érzi magát, ha meg át is műtteti magát akkor "félek" tőlük. De nem gyűlölöm őket, csak a hideg kiráz tőlük, mert annyira természetellenes, hogy mindent átműttenek rajtuk.

A lényeg, hogy nagyon durva, mert egyáltalán semmi pasis vonás nincs Ellen Page-ben, ezért duplán sokkolt a hír. Ti hogy vagytok vele?


2020. dec. 2. 19:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Az a pasi alapból egy nő, csak megháborodott. Nem volt "eredetileg" férfi.
2020. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
77%

Ne szórakozzunk már gyerekek...

Azt hogy minek gondolja magát, az szent és sérthetetlen, oké, elfogadom.

Ellenben van egy olyan dolog hogy természet, ehhez tartozik pl. a biológia, fizika, kémia. Ezeknek vannak bizonyos törvényei, amit bizonyos gondolatok nem tudnak felülírni, mert így alkotta a természet a dolgokat.

Ha én abban hiszek hogyha kiugrok a 10. emeletről, mert az állítom hogy lebegni fogok, akkor mindenki kinevet, mert ugye a gravitáció az működik, és ha kiugrok, szörnyethalok, nem feljebb fogok lebegni, akármit is gondolok.

Ha azt állítom hogy én kénsaválló vagyok, és megiszom, akkor is szörnyethalok, mert a természet törvénye felülírja a beteges gondolataim. Tudom, Indiában fogunk találni olyat aki anyja a tesója is egyben csávót aki rezisztens a kénsav mérgezésre.

Page nőként látta meg a világot. Ezt nincs gondolat, ami képes megváltoztatni, hogy ez egy tény, ő biológiai értelemben nő, és az is marad. Lehet gondolni bármit, ideológiát gyártani, a természet törvényét nem lehet megváltoztatni. Vannak nők, férfiak, nagyon kevés hermafrodita.(de ez rendelleneség) Ha én azt gondolom hogy 7-es BMW vagyok, akkor én BMW vagyok?

2020. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Ő nem pasi, hanem golyós.
2020. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem értem. Akkor biológiailag, vagyis testileg nőnek vagy pasinak született? És mivé szeretné átműttetni magát, minek érzi magát: nőnek vagy férfinak?
2020. dec. 2. 20:42
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Pipilője van, fiúnak született, de lányként nevelték.
2020. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Nő. De férfinak érzi magát, és ezentúl férfiként szeretne élni.
2020. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Akik azt állítják, hogy nő, azok látták a nuniját, hogy ilyen okosak?
2020. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
7: miért, te láttad a kukiját?
2020. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
7: Én nem láttam, de a transz ezt jelenti. Valaminek született, de nem annak érzi magát. Ha eredetileg is férfi lett volna, akkor nem lenne transz.
2020. dec. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Akkor azt kérdezem, hogy testileg férfi akar lenni? (mert ez esetben nő testbe született) vagy nő akar lenni? (ez esetben pedig férfi testbe született)


Nem tudom mit nyilatkozott ezzel kapcsolatban, és nem is szeretnék rákeresni, szóval ne linkeljetek semmit, mert annyira sokkol ez, hogy nem is szeretnék ezzel kapcsolatban semmi hírt látni. De csak utalt rá, hogy mivé szeretné átoperáltatni magát. És abból ki lehet következtetni, hogy igazából, biológiailag milyen testbe született, mert annak az ellenkezőjévé akar teljesen válni.

2020. dec. 2. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!