Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Tóth Dávid és...

Szerintetek Tóth Dávid és Lissák Laura, vagy Gelencsér Timi és Hegyes Berci össze fognak jönni?

Figyelt kérdés
2020. dec. 7. 18:16
 1/8 anonim válasza:
69%
Nem
2020. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Beszarok mikor a shippelők még a valóéletet is megfertőzik. Nem elég nektek,hogy egy csomó sorozatot elcsesztek a nagy shippelésekkel?

Hánynom kell attól,hogy a Timi oldalán is mást sem látok mióta ez a táncos marhaság elindult mint,hogy a kommentelők összeakarják boronálni azzal a díszb_uzival. Örülök,hogy Timi megnyerte,megérdemli,de remélem most már vége lesz ennek az őrületnek.

2020. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
7%
Irigykedsz mert gondolom az a díszb_zi kb minden nő álma és ő tehetséges te még a haterkedésbe se vagy az. Én nagyon nem akarom összeboronálni őket mert én épp Timit gondolom egy beképzelt p.csának.
2020. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Na a tipikus szöveg, ha nem bírok valakit csakis irigy lehetek 😂

Hagyjuk is, innentől felesleges bármit is írni.

2020. dec. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2%

Mindkettő

Dávid elment Lauhoz és együtt diszitik fel a fát ,a családjuk nagyon jóban lett és ok is


Berci nagyon örül timinek hogs őt kapta igy előfordul mind összejőttek csak titkolják

2021. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel csak az a baj, hogy Berci nagyon sokat találkozgat egy olyan palival aki tényleg a fiúkat szereti. Ennek ellenére lehet régi barátok, a tánc köti őket össze stb, de azért néha olyan feltűnően sok a tali, hogy kezdem azt hinni ő is az.
2021. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Berci szerintem meleg, amivel nincs gond, kit érdekel.. de miért kell eljátszani a képernyőn, hogy a mostani táncpartnerével, Rékával alakul valami?.. Amikor mondta Réka, hogy bejön neki ahogy mozog, zavarban van tőle a próbán, erre Berci mondta, hogy "örülne neki, ha valóban tőle jönne ennyire zavarba"... minek kell mást játszani, ami..? nem értem
2021. okt. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
amúgy sztem nem játszották el az csak a tánc része volt mert az a tánc jelentését játszották el és s kis film story-jait nem ők találják ki. Amúgy meg ha belegondolsz a tánc az elég intim dolog és nagyon nehéz úgy kezelni h ne vonatkoztass el tole. Az hogy meg kinek milyen az identitása az képernyő elött nehéz eldönteni.
2021. okt. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!