Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egy sztár aki mondjuk nagyon...

Egy sztár aki mondjuk nagyon gazdag legyen az rock sztár vagy akármi, az hogy oldja meg hogy ne húzzák le sok pénzzel?

Figyelt kérdés
A rokonok vagy barátok. Oké biztos segít ha valami nagy baj van vahy esetleg adósság. De mindenki ismer Szerintem olyan embert aki ha egyszer rá kap a kéregetésre akkor a világ összes pénze se elég nekik. Nem azért mert bajban vannak csak nem értenek a pénzhez. Na én az ilyenekre gondolok ezekkel mi csinál mondjuk egy rock sztár? Gondolom nem pénzeli a végtelenségig hisz egy ilyen embereknek nincs annyi ami elég lenne. Szerintem a legtöbb ember családjában van legalább egy ilyen, vagy ha nincs akkor ismer ilyet szóval értitek.

2020. dec. 9. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs, nem."


Nagyjából ennyiből áll lekoptatni a kéregetőt.

2020. dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
NEM AD! Ennyi.
2020. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!