Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wentworth Miller, a Szökés...

Wentworth Miller, a Szökés sztárja tényleg meleg?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A Szökés szívtiprója, Wentworth Miller továbbra is kitartóan tagadja a pletykákat, miszerint a saját neméhez vonzódik. Az In Style magazin német kiadásának meg is indokolta, miért nem látni soha egyetlen csinibabát se az oldalán. „Nem vagyok meleg, de képtelenség kiirtani ezt a pletykát.” – reagált Wentworth a szexuális hovatartozását firtató kérdésre. „Szeretnék barátnőt, családot, de még nem találkoztam a megfelelő lánnyal. Addig pedig inkább a munkámra koncentrálok.” – folytatta a koránál jóval fiatalabbnak látszó, 35 éves színész.
2008. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ejj, ez érdekes! :) Reméltem is, hogy nem meleg.. csak már mindent lehet hallani :S szegénynek milyen rossz lehet! :(


35éves? :) azta... jól tartja magát :D

2008. nov. 30. 22:05
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2008. nov. 30. 22:06
 4/11 anonim válasza:
85%

Bírom az ilyen és hasonló buta pletykákat! Ez meleg az meleg amaz dug emezzel. Több mint tíz éve összehozták sokan Friderikusz Sándort Csonka Andrással. És kitalálták,hogy Fábry Sándor meleg.Persze egyik sem igaz!! Csak buta emberek buta képzeletszüleménye a rossz pletyka. De kérdem én,hogy kinek mi köze hozzá? Azért mert ismert ember,attól még van egy határ az pedig a magánélete.Ahoz senkinek semmi köze. Az már más kérdés,hogy van egy két ismert arcocska mint pl Gáspár Győzike,aki imádja mutogatni magát. Rá senki sem mondja azt,hogy szar alak mert lejáratja a családját és kamerák előtt alázza más nővel a feleségét. De az a legfontosabb,hogy ki meleg vagy ki dug kit. Mert ez kell a Magyar embernek. De külföldön sem más a helyzet. Szegény Michael Jackson ha elmegy egy gyerek mellett máris milliókra perlik mert rögtön pedofilt kiáltanak rá,de ha egy civil átlag ember valóban megront egy ártatlan gyermeket,akkor három napig puffogás van és utána elfeledkezik róla a nép és a lincshangulat is odalesz. Jó lenne ha mindeni ezen a földön a saját háza táján sepregetne végre és a saját szennyesét mosná a saját életével foglalkozna. Rossz és beteges tulajdonsága ez az embernek,hogy más életébe vájkál és talál ki dolgokat.

Tudom lesznek sokan,akiknek nem fog tetszeni a véleményem. De legalább vállaltam és lehet lepontozni,de akkor is kiírom ide vissza ugyanezt a véleményem.

2008. nov. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi, az előző kommentezőnek: Fridi tényleg az, és ezt történetesen megbízható személytől tudom, sőt, Antal Imre is az volt (Isten nyugosztalja)
2008. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%
Szerintem mindenki törődjön a saját dolgával. Ha meleg, akkor meleg, a sok pletykától úgysem lessz heteró. És különben is, kinek mi köze van hozzá hogy a fiúkat szereti? Semmi. Egyébként én nem hiszem hogy meleg.
2009. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
19%
Persze hogy az, egy igazi dákóslukkoló
2010. szept. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
91%
Bevallotta hogy meleg, beszoptátok ja és a világ végét is túléltük!!!
2015. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Saavedro ***** válasza:
Az utolsó adja :D
2015. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A szökés sztárja bizony meleg :)
2015. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!