Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HErBY jó ember?

HErBY jó ember?

Figyelt kérdés
Én szeretem a videóit sztem jó videós de észre vettem hogy elég megosztó. Szerintetek jó ember?

2020. dec. 23. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
62 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Alapjában véve jó ember.
2020. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Videós, tehát jó ember nem lehet.
2020. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
rossz emberismerő vagy
2020. dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
88%
A legtöbb videós a videóban megjátssza magát.
2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerinte nem jó ember! Mindig kap valamit az emberektől és soha nem viszonozza. Ott az anikóóóó vagy mi kabátot vett neki meg minden csomagot kap gondolom pénzt is. és vissza meg semmi se ad.
2020. dec. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Már nem követem a munkásságát. De 2015,2016-ban biztos az volt. Elég megnézni pár "filó" videóját.

Bár azért pár dolog nem tetszik benne, de inkább jó, mint rossz.

2020. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Amit tett a volt párjával, a rossz nem elég kifejezés erre az emberre.

Egy élősködö,mentálisan beteg alkoholista.

2020. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Erőszak nem megoldás, még ha utáljuk is. (mondjuk engem nem zavarna ha kapna egy egy nevelő pofont herbyke Gabival nincs bajom amúgy.)

Inkább az embereknek kellene felfogni, hogy nem nagyon kellene olyan embernek küldeni pénz aki rosszra költi. Egyből elissza, e-cigi, kaparósorsjegy, felesleges tárgyak, pazarolja az ételt stb. Ja, kap nagyobb összeget egyből rohan elölteni. Neki mindegy mire, csak el legyen költve pénz. Ez mennyire gyerekes már?

Azt nem értem az emberek miért küldenek pénzt neki????

2021. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Jó ember??? Inkább bunkó! Soha nem megy ő a csajokhoz hanem szerez egy balekot pl taxis balázs vagy istenes vagy ki és ők hordják hozzá a csajokat mert ő ki nem mozdulna véletlenül se. Nehogy már ő menjen a nőhöz. Felénk fordítva van, a pasi megy a nőhöz.
2021. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok nagy Herby-szakértő, de pár videóját azért láttam.


Nekem tipikusan olyan buta prolinak tűnik, aki lenéz mindenkit (hiszen okosnak hiszi magát), a „barátait” meg csak kihasználja.

A nőiről inkább fejteném ki bővebben a véleményem, mindegyikük borzasztó egyszerű embernek tűnik.

2021. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!