Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin biebernek milyen jó...

Justin biebernek milyen jó hogy ilyen menő élete van nem? És ti lennétek a helyében ?

Figyelt kérdés
Én igen ,és őszinte leszek nagyon irigylem nagyon gazdag nagyon híres , kb semmi komolyabb gondja nincs az életben csak hogy eldöntse hogy éppen melyik csajával járjon ,meg hogy melyik luxus sportautójával menjen ide oda meg ilyenek , meg mostanában alig turnézik meg lép fel mégis még mindig teli van pénzzel ,kár hogy nekem nem lehet ilyen menő playboy életem 🙁😓

2020. dec. 27. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Igen lennék a helyében
Nem ,nem lennék a helyében
36 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Amiket te leírsz, azt a bulvár láttatja veled.


Mit gondolsz, miért van annyi piás, narkós, öngyilkos celeb? Huszonéves korukra teljesen kiszipolyozzák őket, nem többek egy terméknél, ami addig hasznos, míg eladható. Szerintem ebben semmi irigylésre méltó nincs.

2020. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
16%
Hát tény és való hogy nincs rossz dolga , az hogy ő azt kamuzza hogy milyen nehéz neki az egy dolog
2020. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Már felnőttem, nincs ilyenekre szükségem.
2020. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem olyan jó buli híresnek és gazdagnak lenni, mint hinnéd. Ha az egész világ ismer és tudja rólad, hogy gazdag vagy, akkor folyton amiatt kell aggódnod, hogy kirabolnak, elrabolnak, bántják a szeretteidet, megzsarolnak, megölnek a pénzedért. Plusz folyamatosan zaklatnának a rajongók és a sajtó, ami egy idő után baromi idegesítő lehet, hogy nincs egy nyugodt perced a magánéletedre. Nekem ez egyáltalán nem hiányozna.
2020. dec. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
1 es hát annyira kiszipolyozzák őket hogy justin pl az egyik leggazdagabb énekes a világon , és drogozni sem azért kezdenek mert nem tudják a hírnevet meg a hirtelen jött sok pénzt feldolgozni ahogy azt ő mondják , hanem inkább azért mert jó dolgokban már azt sem tudják mi a fszt csináljanak magukkal szerintem
2020. dec. 27. 13:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A pénzével tudnék mit kezdeni, de hogy az élete nem kéne az totál biztos.
2020. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4 es te hol élsz ? akik ennyire híresek és gazdagok nyilván nagyon odafigyelnek a biztonságukra ő is állandóan saját őrökkel jár plusz a háza is gondolhatod mennyire védett, meg amúgy is mikor volt mostanában hogy justinnak vagy más ilyen sztártnak elrabolták volna valakiét ? Ilyen kissebb acrotitások érik őket hogy pl meg dobják vagy nagy ritkán megütik őket de semmi több , ennyi pénzért szerintem ez bőven belefér, tudod valamit valamiért , olyan embert még életemben nem láttam aki nagyon gazdag milliárdos és világhírű és mindeki szereti és soha életében senkivel nem volt összetűzése ,
2020. dec. 27. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Úristen!!!

1.van felesege

2.van 3 kocsija

3.van miért kapnia azt a pénzt mert nagyon jó zenéket ad ki a kezéből


Mondta "szeretné ha úgy viselkednek velem mint egy normális emberrel,, az egyik koncertjén mondta. Én Belieber vagyok higgy nekem

2020. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs előző, de ez leírhatatlanul Cringe volt.
2020. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9. Mi? Az hogy leirtam az igazságot?
2020. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!