Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen lehet Scarlett Johansso...

Milyen lehet Scarlett Johansson férjének? Nincs rajta nagy nyomás?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha te vagy a világ legjobb nőjének a férje, az nem jár kicsit túl nagy nyomással az élet bizonyos területein? Nyilvánosság, házasélet, ilyesmi? Milyen lehet az aktuális férjének?

2020. dec. 31. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudná kezelni azt, hogy a felesége énjének egy része gyakorlatilag köztulajdonnak van véve, nem ment volna hozzá. A "világ legjobb nője" kategória pedig ingencsak szubjektív, nem gondolod? A férje, remélhetőleg legalábbis, nyilván így vélekedik róla, de nem pont ez az egyik ok, bármilyen jelentéktelen is hosszútávon, amiért esetleg feleségül vette?


Mindemellett, viszont, a férje Colin Jost, humorista és színész. A "Saturday Night Live" egyik oszlopos tagja és az egyik vezető írója. Nálunk nem ismert, de az USÁ-ban lehet, hogy legalább olyan hamar felismerik, mint a feleségét.

2020. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Scarlett messze van a vilag legjobb nojetol. Atlagos. Pesten az utcan tucatjaval van ilyen. Alacsony, kifejezetten aranytalan a teste es rondak a mellei. Az arca aranylag szep de ennyi.
2020. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Vannak nála jobb nők.
2021. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Még ha meg is választanak valakit annak, akkor sincs olyan, hogy a világ legjobb nője. Van, akinek 10 pontos, másnak meg sima 5-ös, egyike a tömegben kószáló tucat-csajoknak. Ugyanez van, ha felségül veszünk valakit. Az a lényeg, hogy nekünk legyen közel 10 pontos, ne másnak. Ha körbenézel magad körül, gondolnád hogy szinte minden csaj elkel előbb-utóbb? Nem, mert neked nem tetszik, nekem, sem, Pistinek sem, de Gyurinak pont ő az ideális. Nekem Jennifer Connelly a nagy kedvencem gyerek korom óta. Ma is nagyon szép, csak nagyon gebe is, ami nem áll jól neki. De azért vannak más nők is a TV-ben, akik szintén nagyon tetszenek. Mindegyik másért. Pl. Gal Gadot, vagy Caitriona Balfie, Merritt Patterson. Utóbbi nem híres, de nekem nagyon szép. Vagy Demi Rose. Neki nem semmi alakja van. Bármelyiket elfogadnám, csak ne mondjátok meg a nejemnek! :D
2021. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

"A világ legjobb nője"


[link]

[link]


10-es skálán egy ötöst megsúrol, azt is csak az alakja és nem az arca miatt.


"Ha körbenézel magad körül, gondolnád hogy szinte minden csaj elkel előbb-utóbb? Nem, mert neked nem tetszik, nekem, sem, Pistinek sem, de Gyurinak pont ő az ideális."


Vannak fétisek a világon, de lehet, szimplán Gyuri elég kétségbe esett, hogy beérje valakivel, akihez amúgy nem vonzódik, mert tart a magánytól és attól, hogy sosem lesz családja. De ha lenne esélye, úgy lecserélné, hogy csak úgy füstöl.

2021. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2

Vezessél már egyszer körbe Pesten, fizetek is, mert én valahogy nem láttam még Scarlett Johansson szintű nőket tucatjával

2021. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem Scarlett lenne a feleségem, a franc se foglalkozna a nyomással :D
2021. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az elég erős kijelentés, hogy a világ legjobb nője. Szerintem nincs nagyobb nyomás rajta, mint bármelyik világsztár párján...
2021. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!