Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan aki ismeri az...

Van itt olyan aki ismeri az Irigy Hónaljmirigyes fiúkat?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kit, és esetleg milyen sztoritok van velük kapcsoltaban?
2010. aug. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer a Sipos Petivel találkoztam.Épp azt ecsetelte hogy 2milliós telefonszámlát csinált. Véletlen tőle kérdeztem meg hogy hol van az adott cím:D:D
2010. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En nem lattam meg oket, de a szuleim mar rengetegszer lattak 1-1 tagot kulonbozo bevasarlokozpontokban. Azt mondtak, hogy teljesen normalisnak tuntek, nem feltunoskodtek.
2010. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem papámmal jóba vannak. Van nálunk egy disco ahova járnak "koncertezni". És amikor itt vannak mindig kérdezik h hol van xy bá'? :)
2010. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyik osztálytársam távoli rokonságban van az egyikkel[asszem sipos petivel:D]
2010. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a felükkel találkoztam, mert ők voltak a fellépők. Viszont ott volt Sipos Peti, a tesója meg a másik felével. Meg ott volt Zoli, asszem Uszi is meg Feri. Pontosan már nem emlékszem, ez ~2004-ben volt.
2010. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mikor kisbaba voltam, anyum elvitt hozzájuk, megfogtak, le is fényképeztek velük. :)
2010. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

dejó(:

Várok még sztorikat!!

2010. aug. 20. 18:45
 8/9 anonim válasza:
hát én egyik koncertjük után megkérdeztem Zolit hogy le e fényképezkedhetek vele.Természetesen igent mondott.
2010. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagymamám van nagyon jóban Zolival, még az esküvőjén is ott volt 1992-ben, régebben néha találkoztak is.
2012. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!