Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem volt olyan érzésem...

Csak nekem volt olyan érzésem Puzsérral kapcoslatban, hogy addig tűnt felkészültnek, amíg nem kezdett olyasmiről beszélni, amihez értek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Példát tudnál mondani?
2021. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez minden közszereplőnél így van. Nálam pl. a nagydumás Ceglédi Zoltán vált röhejessé, amikor egy műsorban azt fejtegette, hogy úgy emlékszik, a foci EB mezőnyét 18-ról 26-ra emelték és csak emiatt jutottunk ki 2016-ban. Persze, nem kötelező érteni a focihoz, csak akkor nem kellene nyilvánosan okoskodni, amikor mindenki tudja, hogy sem 18, sem 26 csapattal nem rendeznek világversenyt, mert nem jönnének ki a 4-es csoportok. :)
2021. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk példa, amikor zenéről beszél. Nagyon sok tárgyi tévedése van, és aztán abból von le következtetést, amiről utána 10 percig beszél. Ilyenek, hogy ki írta az ominózus dalt, honnan származik az együttes, melyik volt a debütáló lemez stb. Mint amikor például azért ekézte Madonnát, hogy miért vette fel ezt a nevet, hogy Madonna. És percekig ezért szidta, de annyit nem tett meg, hogy utánanézzen, hogy Madonnának valóban ez az anyakönyvezett első keresztneve. Mondjuk nem kedvelem Madonnát, de hát legyünk már igazságosak. A Queennél volt valami olyan, nem emlékszem már pontosan, hogy az egyik dalt nem is Freddie Mercury, hanem John deacon írta, ő meg negyed óráig elemezte, hogy ez Freddie Mercuryról mit árul el. Vagy a Bon Jovira sem értettem, miért mondta, hogy déli flanelinges rabszolgatartók leszármazottai, hiszen a Bon Jovi tagjai 1-2 generációs bevándorlók (olasz, kubai, és a basszusgitárosuk magyar, akinek a nevét úgy kellene valójában kiejteni, hogy Szűcs, egyszer láttam is egy interjűt, ahol így mondták). De ezek most csak kiragadott példák. De amikor volt egy írása, hogy mik a legjobb zenék, akkor is úgy éreztem, hogy eléggé szűk látókörű, mert felsorolta a listán az összes olyat, amit a h*lye is ismer, akkor is, ha nem különösen jártas a zenetörténetben, szóval az összes olyat, amit mindenki mond, ha olyannak akar látszani, aki ismer régi zenéket: Beatles, Rolling Stones, szóval a leghíresebbek. De az szóba sem került, hogy enm csak az angolszász énekesek csinálnak zenét. A szememben nem igazi zenekritikus az, aki nem tudja, hogy finnek, olaszok, németek, spanyolok (spanyol ajkúak) és még sorolhatnánk is csináltak zenét.


Más ismerős is mondta, hogy hasonlóan érez. Ő filmekkel meg könyvekkel kapcsolatban érzett ilyet. Filmesztétikát tanult, meg alapvetően jártas a filmtörténetben, és elmondta, hogy Puzsér szerinte nagyon béna szempontokat hozott be az elemzésbe, szerinte fogalma sem volt a dologról.


De mivel ilyen hosszan írtam, hozzátenném, hogy nem ekézni akarom Puzsért, mert sokszor mond értelmes dolgokat. Nme azt mondom, hogy minden hülyeség, csak hogy meglepett, mennyire felkészületlenül bezsélt olyan témákról, amiről úgy látszik, többet tudok, és azóta nem tudok hinni neki. Mert akkor lehet, hogy mindne másban is nulla felkészültséggel ül be a stúdióba, csak ott nem veszem észre.


"Szerintem ez minden közszereplőnél így van."


Hát ez lehet.


A focihoz nem értek, de abban igazat adok, hogy nem kell mindenhez érteni, de nem kell hozzászólni.

2021. jan. 3. 01:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elgépelésekért elnézést.
2021. jan. 3. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Így már értem, ez a hátránya annak, hogy sok mindennek foglakozik, sok mindenről publikál mert a nagy számok törvénye alapján néha jönnek a 'hibás' gondolatok, fejtegetések.
2021. jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindennel *
2021. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, jó lenne talán csak egy szűkebb témára koncentrálni.
2021. jan. 4. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!