Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért éneklik a “Sweet home...

Miért éneklik a “Sweet home Alabamat...”?

Figyelt kérdés

Sokadszor látom, hogy ha van pl egy testvérpár, aki úgy néz ki túlságosan szereti egymást, akkor ezt kezdik el énekelni. Nem ismerem ezt a dalt, nem tudom miről szól(németes vagyok, egy kukkot sem értek belőle:()

Miért éneklik ezt? Ez most miről szól?


2021. jan. 5. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
A déli suttyóknál divat a szūk családon belül párosodni, a dal elõadói meg pont az ilyenektõl származnak.
2021. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ohh értem
2021. jan. 5. 17:46
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Van a sztereotípia, hogy a déli államokban gyakoriak a vérfertőző kapcsolatok. Amennyire én most így gyorsan utánaolvastam, nagyon nincs alapja. De mindig jó dolog a vidékieken röhögni. A Sweet home Alabama (Édes otthon Alabama) Alabama állam himunsza és reprezentálja úgy összességében a déli államokat, olyan népszerű volt, szóval innen jön az egész.
2021. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi!
2021. jan. 5. 19:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Szt..sztereotípia? Ez így van ez nem szimplán ujjal mutogatás
2021. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: és te ezt pontosan tudod mert....?
2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3. és te ezt pontosan tudod mert....?
2021. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7: azért ha a déli államokban kiugróan magas lenne a vérferzőzéses kapcsolatok száma valami hivatalos adatot találtam volna róla nem? Vagy erőfeszítések hogy lejjebb vigyék ezen kapcsolatok arányát, ha más nem külső államok nyomására. Tekintve hogy minden déli államban bűncselekménynek számít a vérfertőzés.
2021. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül kellett törvényt hozni róla.

Köszönöm hogy engem igazolsz 8.

2021. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ööö...minden országban van törvény róla. Magyarországon is. Angliában is. Mindenhol.
2021. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!