Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber tényleg boldogab...

Justin Bieber tényleg boldogabb Hailey-vel? Mert Selena még mindig szereti tuti.

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 04:13
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Legalábbis amiket láttam. Nagyon sajnálom Selenát! Mert ha Jb boldogabb Haileyvel akkor jó lenne Selenát is végre boldogabbnak látni.

Tudom tudom. Az ő magánügyük.

2021. jan. 10. 04:15
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelme volt mindkettőnek, valamilyen szinten soha nem fogják elfelejteni egymást.

De az évek során nagyon sok minden történt velük.

Annyira nem vagyok oda Bieberért meg Selenáért, de pont olyan korú vagyok, hogy végigkövethettem a se veled, se nélküled kapcsolatukat, a leg-bulvár olvasósabb, legtinibb korszakomba esett🤣.

Nekem annyi észrevételem van, hogy szerintem Justin amikor nem "figyel oda magára", iszonyat bunkón és undorítóan tud bánni Haileyvel. Olyan nekem a kapcsolatuk, mint egy jobban elsült B-terv, a csaj egyetlen mázlija, hogy jó családba született. És szerintem ez is nagyban szerepet játszik abban, hogy Justin elvette a csajt (a Baldwin klán). Ég és föld különbség van aközött, ahogyan Selenával és most ezzel a csajjal bánik. Aztán az megint más hogy mit adnak elő a külvilágnak, szerintem tuti válás lesz belőle, viszont nem garancia rá, hogy Selenával újra összejönnek valaha.

2021. jan. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ugyan igy gondolom.

En Haileyt es Justint nem kedvelem.

De viszont sajnalom Haileyt nem ezt erdemelne. Es ha Justin annyira de annyira szereti Seelnat elobb utobb ujra ossze jonnek nem? 🤔

2021. jan. 10. 07:17
 4/19 A kérdező kommentje:
En is vegig kovettem az egesz dramat. Es Jb azt mondta minden dala Haileyrol szol. Mar pedig szerintem igen is Selenarol. 🤔Ahogy Selenanak a dalai is Jbrol szolnak. Mai napig.
2021. jan. 10. 07:19
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsére azt sem tudom kik ezek.Justin Biebert is ha jól emlékszem egy rajzfilmben láttam először ..


https://www.youtube.com/watch?v=YTvTvhqkqKc

2021. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is az mellé teszem le a voksom, hogy válás lesz a vége. Viszont ha Selenának van esze akkor nem megy hozzá vissza, márcsak büszkeségből se. És szerintem nem is menne, hiszen benne van az a érzés, hogy min ment keresztül miatta.
2021. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mibol gondoljatok a valast? Egyebkent szerintem is. De azert elgondolkodtato.
2021. jan. 10. 22:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Hailey amúgy egy őrült Bieber fan már tini kora óta. Van olyan felvétel a neten, hogy egy régi celeb "buli" szerűségen próbálta magára felhívni a figyelmét, viszont akkor még Selenával volt, észre sem vette, Hailey meg ott bőgött. Évekig stalkolta a csaj, ez beteges rajongás.

Justin meg kihasználja ezt, enyhén nárcisztikus is a fiú.

2021. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
Justin jobbat érdemelne náluk egy olyat aki tényleg igazán szereti őt. Hailey csak a hírnévre megy fogadok és Selena is csak kihasználta.
2021. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne magyarázzatok bele mindent. Minden rosszindulat nélkül mondom. Ez, hogy kiről szólnak a dalok. Kiábrándító, de a dalok sokszor csak úgy vannak. Én például szeretem Jon Bon Jovit, aki énekel válásról, szakításról, megcsalásról, a szerelem elvezstéséről stb., aztán 40 éve él ugyanazzal a nővel. A dalokat annak tekintetében komponálják, hogy "túl komor az új lemez, kéne rá még 2 szerelmes dal". És ezzel nincs is semmi baj.
2021. jan. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!