Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mást is megbabonáz Mana-sama?

Mást is megbabonáz Mana-sama?

Figyelt kérdés

Nem rég találtam rá, és nekem nagyon szimpatikus.

Hihetetlenül különleges egyéniség és nagyon tehetséges zeneszerző, közel áll hozzám az a stílus, amit képvisel.

Mindeközben nemzetközileg elismert divattervező is egyben, elképesztően kreatív ruhákat alkot.

Női ruhába öltözik, de szerintem még így is nagyobb gentleman és férfiasabb, mint a macsóskodó férfi hírességgárda.

Egyszerre aranyos, cuki és férfias. Tüneményes figura.

És nem, NEM meleg, nem is transzvesztita, hanem egy heteroszexuális férfi, aki a színpadon előszeretettel öltözik ilyen ruhákba, mert ez a visual kei zenei stílus egyik jellegzetessége.

Udvarias és szerény, ezt az is bizonyítja, hogy a nyilvánosság előtt egyáltalán nem beszél, a több mint 20 aktív éve alatt mindössze 2 foszlányt csíptek el tőle eddig. Ezzel azt akarja megmutatni az embereknek, hogy a zenéjén keresztül ismerjék meg, pedig egyébként gyönyörű, mély, férfias beszédhangja van. Nem az a nárcisztikus karakter, aki interjúról interjúra jár, és közben öntömjénezve magáról locsog. Ő megveti ezt a magatartást.

Nagyon kevés ember iránt érzem azt, mint amit vele kapcsolatban.


Más is van hasonlóképpen ezzel, mint én?

Nektek mi a véleményetek róla?



2021. jan. 14. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a mint zenészt ismerem még az ősidőkből. De nekem is nagy kedvencem. A szótlanság amúgy az image-éhez tartozik.
2021. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A gitár tudása közepes szerintem. A ruhák amiket tervez abban semmi újdonság nincs, japánoknak tervez európai ruhát, csak a szoknyán kurtitott, hogy felnőtt férfiak és nők kislánynak öltözhessenek, gondolom bejön a sok hentai-nak. A száját iszonyú csúnyán rúzsozza, és azért nem beszél, mert utálja a férfi hangját. Néha jól sminkeli ki magát, és eltalálja a színeket is, gondolom dolgoznak rajta 2-3 órát. Én elég nagy bajnak tartom azt, hogy valaki nem transzexuális és csak azért öltözik nőnek, hogy kitűnjön a bandából meg pénzt keressen vele. Azt hogy meg milyen a szexuális beállítottsága csak ő tudhatja, de mivel ki hangsúlyoztad nagy betűkkel, hogy mi NEM, valószínűleg tudat alatt szégyellnéd, hogy ha tényleg az volna
2022. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!