Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tom Holland mitől ennyire...

Tom Holland mitől ennyire népszerű?

Figyelt kérdés
Mindenki el van tőle ájulva, sorra kapja a blockbuster szerepeket, meg díjakra jelölik, közösségi média vele van tele, minden, csak én nem értem ennek az okát? Eleve még egy gyerek, de ráadásul nem is jó színész, kapkodó, csapongó, hiteltelen az alakítása, mimikája szinte nincs is. Mitől ilyen népszerű mégis?

2021. jan. 16. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet hogy olcsón dolgozik. Itt ott amúgy van ilyen hogy egy egy színészt felkapnak pár évig például Sam Worthington,Dwayne Johnson stb.
2021. jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Mert tehetséges.

Amùgy meg nem gyerek már (24 éves). Meg mert szerintem ö tipikusan az a szinész akit nem csak a szerepeiért vagy az alakításaiért szeretnek, hanem a személyiségéért. Meg mert jól néz ki

2021. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%
Igenis van benne potenciál. Persze még hosszú út áll előtte, de tehetséges. Ő inkább kisebb jelekben fejezi ki az érlezmeket (a szemeivel, testbeszédével) és úgy gondolom hogy a Cherry-ben végre igazán be tudja bizonyítani hogy ő nem csak Pókember. Emellett elképesztő személyisége van, és az meg már csak egy bónusz, hogy igen attraktív.
2021. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem elsősorban a személyisége miatt ilyen népszerű. Kedves, kicsit hebrencs fiú (férfi) benyomását kelti.Én hozzá képest vénasszonyv agyok, de ha interjót látok vele mindig az jut eszembe hogy úgy megölelgetném. Engem amúgy a Lip Sync Battle-el vett meg kilóra.

https://www.youtube.com/watch?v=jPCJIB1f7jk&ab_channel=Comed..

2021. jan. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

muszáj sajna kinevelni az új generációs színészeket mert ha megnézed nagyon kevesen vannak! mind a +40-es korosztály van aki kapott komolyabb szerepet

és jelenleg nagyon kevés a fiatal 20-as színész! és igen fel hype-olják pont ezen okok miatt meg hát szerepelt a pokemberben és a pokember egy hatalmas dolog... főleg a marvel moziverzum miatt is mert ő fogja most vinni a prímet erre utaltak nagyon sokszor persze mint színész nem kiemelkedő... elmegy csak pont kapott egy világhírű szerepet kb mint anno daniel radcliffe azaz harry potter!


tom potenciája abba merül ki hogy pokember és sok filmben fog szerepet kapni

pl lesz pokember 3

valamint biztos hogy más marvel filmekben is felfog tűnni sőt szerintem lesz új bosszúállók is és ott van még a venom-verzum azaz ami volt most venom film tuti össze teszik őket a következő években sőt erre is épít a venom mert lesz folytatása valamint lesz az a vámpiros is (és a keselyű vagy ki feltünt az előzetesben aki volt a pokember hazatérésben) csak szerintem vagy a pokember 3 végén fog feltűnni venom vagy már az elején és biztos egy ilyen részleges duót fognak addig alkotni csak az egyik végezni akar az ellenséggel a másik élve elfogni és ebből lesz majd a nagy nemezis szál...

2021. jan. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel vitába szállnék... Majdnem az összes filmjét láttam, és nem egy volt olyan, amit csak azért nem untam végig, mert Tom feldobta az egészet. Mellesleg...láttad már a Cherry c. filmjét? Nálam ott maxolta ki az "azt a rohadt" mércét. Remélem, hogy mostanra változott a véleményed róla.
2021. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 tal egyet értek. Majd azután mondj bármit is ha megnézted a Cherry-t mert tényleg nagyon brutál. Tom nagyon tehetséges és ahogy azt ö is elmondta ebbe a filmben aztán tényleg bele adott mindent!
2021. máj. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értem. Lehet hogy jó színész.. sokak szerint az . De hogy mennyire nem egy szép fiú/férfi.. hát nekem olyan 10/2. Sokszor el tudja venni egy filmtől az a kedvemet hogy nagyon csúnya a színész. Na ő nekem pont ilyen.
2022. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!