Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga mikor lett ilyen jó nő?

Lady Gaga mikor lett ilyen jó nő?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem ő csúnya, de ami képeket újabban átok róla totál jó csajnak néz ki. Vele mi lett?

itt van például ezen a képen: [link]

Jó igaz hogy maszk van rajta így a szája/orra nem látszik, de ami azon kívül van, fuhh az nagyon penge, nagyon szép nőnek néz ki ezen a fotón. Vele meg mi történt? Újjászületett?



2021. jan. 19. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
🤦🤦🤦🤦
2021. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtudta, hogy csúnyának tartod, ezért kikerázta magát. Most már így, hogy jó nőnek tartod végre teljes az élete.
2021. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 curios man válasza:
40%
Miért ő egy nő??? :)
2021. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalább a neve "Lady" utal rá, hogy hölgyröl van szó, és nem kell pletykálni "
2021. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Más az imidzse, mint régen, és máshogy sminkelik. Szerintem kb. Mindig ilyen arca volt, persze a korral azért változik, meg lehet megcsináltatott ezt-azt. A Bradley Cooperrel közös filmben nagyon natúran volt sminkelve, én mondjuk ott nyomát se láttam plasztikának, úgyhogy szerintem a sminkesei varázsolnak mindig, mikor nagy változást látsz. De ez így van minden hírességgel :D.
2021. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem volt csúnya, nem tudom miért mondják ezt rá ilyen sokan. Inkább csak átlagos, de mostanában tényleg jobban néz ki, valószínűleg másképp sminkeli magát, mint eddig.
2021. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
soha nem volt nem az és nem is lesz jó nő
2021. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miután volt egy kis plasztikája.. Pl az orra
2021. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 curios man válasza:

Az hogy valaki a csonti állapotából kinövi magát NEM, ismétlem NEM jelenti azt, hogy jó Nő!!


Kifejlődte fizikailag a kvázi vékony önmagát.

Amúgy nem szép.


Emberileg értékelhető mint bárki, de nem szép.

Harry herceg felesége 100x szebb akkor már :)

2021. aug. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!