Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért szakítottak Icebluebird(...

PegasitterAnime kérdése:

Miért szakítottak Icebluebird(Bence) és Doggyandi?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 16:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Andi és Bence egyik adminja/modija. Vagyis Andié most is, de Bencéé azt nem hiszem😅


Mostmár Andi barátja, meg modija is.

Skóciában dolgozik(tt),most elvileg MO-n van, de ez nem biztos infó.

2021. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

Én is teljes mértékben úgy gondolom ahogy a 7-es.


Több mint 5 évig voltak együtt.

Igaz, hogy Andi az utolsó fél évben már nem szerette úgy Bencét ahogy Bence őt, de nagy változás ez most mindkettőjüknek, mivel 5 év hosszú idő..

Mind a ketten máshogy dolgozták fel a szakítást. Bencének idő kellett, és egy picit vissza is vonult a közösségi médiától,(szerintem ő nagyon komolyan gondolta kettőjük kapcsolatát a és szerintem az se volt kizárt, hogy ő kész lett volna összekötni az életét Andival)

míg Andi folytatta a videózást és nem sokkal később össze jött immuval.. Én úgy gondolom egyértelmű hogy kit viselt meg jobban a szakítás..

Bár azt egy kicsit furcsállom, hogy annak idelyén (amikor Andi és Bence össze jött) elvileg sokat vaciláltak azon, hogy össze jöjjenek-e, mit fognak szólni hozzá az emberek, stb, stb.

Most meg Andi szakítás után nemsokkal össze is jött immuval.. Ez is csak alá támasztja 7-es mondatait...


De szeretném ezúton leszögezni, hogy ez az én magánvéleményem, én, mint külső szemlélő így látom a dolgokat.

2021. febr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
98%
12/12 Mindenki más hogyan dolgozza fel a szakítást. Ahogy mondtad Bence kicsit elvonult, időt hagyott magának. Szerintem Andit is megviselte, te is mondtad hosszú idő, másrészt nem lelketlen. Ó úgy dolgozta fel, hogy még többet videózott, streamelt, és a többi. Megértem, hogy ez a te véleményed, de szerintem pár egyáltalán nem úgy van ahogy írtad.
2021. febr. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
Andi sem volt aktív több hétig nem tudom, honnan veszitek ,hogy vígan videózott.
2021. febr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Andiéknak december 30.-án volt az utolsó közös steamjük, (akkor már elvileg nem is voltak együtt) utána január 5.-én tért vissza, valószínüleg a streameléssel terelte el a saját figyelmét. Bár tényleg furcsa, elég hamar túllépett (látszólag). Biztos sokat segített neki ebbe Immu,.mert az új kapcsolat miatt hamar elengedte Bencét. Szerintem ez az egész, hogy ilyen hamar túllépett később fog kijönni, mikor már több hónapja együtt lesznek Immuval és elmúlik a kezdeti "tűz". Később fog rájönni, hogy ez milyen komoly dolog és hiányozni fog neki Bence. Mert Bence tényleg tiszta szívéből szerette Andit és örökre tervezte. Úgyhogy szerintem elég bonyolult lesz a jövőjük, még biztos lesz valami közük egymáshoz. De ez csak az én véleményem.🤷‍♀️
2021. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%
Andi írta a saját posztjában ,hogy ő már vagy fél éve “kiszeretett” Bencéből s csak halogatta a dolgot, plusz ő szakított/ ő kezdeményezte, ugye. Érthető ,hogy őt annyira nem viselte meg a szakítás hisz hónapokon keresztül érlelődött benne a gondolat.
2021. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Bakker, így legyen ötösöm a lottón!

Nem követem én túlzottan Andit, de tavaly az egyik Patkánymeló rész alatt volt valami ilyesmi jelenet (nem pontosan idézem):

Bence csinált egy Mini Me-t: "Jön mindjárt a kis Bence."

Andi: "Szeretnéd?"

Bence viszont valahogy kerülte az egyértelmű választ...

2021. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
17-es Andi szakított Bencével és ennyi
2021. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Spartakusz832 válasza:
100%
Immu, már asszem el is jegyezte Andit.
2021. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
19, igen, árulkodó az a gyűrű, csak remélem nem siették el😶 azért szomorú lenne
2021. aug. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!