Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem változott meg...

Csak szerintem változott meg nagyon Kim Taehyung?

Figyelt kérdés
Kb. tavaly december óta teljesen más mint régen volt. Ez nem feltétlenül rossz, csak, hogy ti örültök ennek a változásnak? Mert én nem különösebben.

2021. febr. 3. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2021. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Férfiasabb lett, már nem annyira babafejű.
2021. febr. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem,nem csak szerinted.

Külsőleg és belsőleg is sokat változott a srác, mondjuk úgy hogy érettebb lett és férfiasabb.

De néha még mindig egy kis crackhead goofy boy <3

2021. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És hogy én örülök e ennek.. is-is,az ember nem lehet örökké komolytalan és tini suhanc. Tae már jóval túl van ezen,persze ettől még lehet vicces.
2021. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Felnőtt és nem úgy viselkedik már, mint egy kisgyerek. Ha nem tetszik akkor ez van.
2021. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól leírták az előttem lévők.

Én csak azt tudom, hogy még jó, mert szimpatikus lett a csávó.:DDD

2021. febr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sokat változott. Vagyis,mi nem tudatjuk hogy hogyan meg ilyenek mert nem ismerjük, de igen. Az arca férfiasabb lett, ahogy a viselkedése is. Régen mindig hülyéskedett és mosolygott interjúkban, most már inkább komoly bennük. Bár az más kérdés kinek hogy tetszik, vagy szimpatikusabb.
2021. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
5-ös, Csajszi nyugi már, csak feltettem egy normális kérdést. Nem tudom ezen miét kell rögtön felkapni a vizet, vagy ilyesmi mert én szerintem nem írtam senki számára semmi sértőt, de te tudod.
2021. febr. 4. 16:11
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
8. Szerintem tök nyugisan válaszoltam, nem tudom ki ideges itt /: Mellsleg ne nevezz csajszinak, köszi.
2021. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak nem értettem semmire való flegmázást, ahogy azt le is írtam.
2021. febr. 4. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!