Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ownmckendry mennyit keres...

Ownmckendry mennyit keres havonta?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindegy az neked?

Gondolom még gyerek vagy ha őt nézed, de más zsebében turkálni nem szép dolog.

Az legyen az ő dolga. De ha meg tudod attól jobb lesz az életed vagy mi?

2021. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lesz jobb az életem csak érdekel. Ennyi erővel a dokumentum filmeknek se lenne értelme. Azok is inkább érdekes dolgokat mutatnak mint sem hasznosat.
2021. febr. 7. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért ne hasonlítsuk össze a kettőt. Egy dokumentum film érdekességeket mutat be, de hogy mennyit keres egy youtuber akinek a nézői átlag életkora 10, kicseszettül érdekes...

És mint írtam fentebb is, nem szép dolog más zsebében turkálni...

2021. febr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Rákerestem. Tipik y-generációs semmirekellő kölök.
2021. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó a youtube-ozás hivatalosan is munkának minősül. Nem csak fizikai munka létezik ;)


[link]

2021. febr. 8. 10:55
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen ha sok munkát fektetsz bele és esetleg lehet belőle tanulni és érdekes.

De én is utána néztem ennek a gyereknek és hát elég kellemetlen még nézni is. Az hogy ordibálsz 9 éveseknek való horror játékokon huszonévesen az egyáltalán nem munka és gáz. De ez a kis gyerekeknek nem tűnik fel, sőt még viccesnek is találják.

2021. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Ownmckendry tevékenységét nem lehet semmilyen formában munkának nevezni. Vannak olyan videósok akiket megéri nézni és meg is érdemlik a nézőszámokat. Na de ez az Own gyerek, hogy ordít meg hülyesegeket beszél ez a legalja.
2021. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!