Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges az valahogy szerint...

Lehetséges az valahogy szerintetek hogy én magyarként kapcsolatba tudjak lépni Justin Bieber-el?

Figyelt kérdés
És beszélni vele.

2021. febr. 6. 10:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ahjjj hogy került ebbe a kategóriába?
2021. febr. 6. 10:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetnek megint koncertek, akkora az USA-ba lehet lesz olyan fellépése ahol egy vagyonért vehetsz Meet & Greet jegyet, hogy kb egy fotó erejére oda állhass mellé, aztán már löknek is tovább, mert jön a következő ember aki ilyen jegyet vett. De hogy valami mélyebb személyesebb kommunikációba kerülhess vele, arra körülbelül semmi reális esély nincs.
2021. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Twitteren kommunikál a rajongoival engem vissza követett
2021. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Icipici esélye van csak.
2021. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Mostanában Instagramon szokott liveolni és behívni random embereket, én ott szoktam próbálkozni. Ahogy említették felettem, engem is követ Twitteren, ha aktív vagy és valahogy feldob téged az ő Twitterén ajánlásba lehet esélyed, hogy bekövessen.

Valamint imádkozzunk, hogy Changes tour legyen Európában is...bár biztos, hogy én sem fizetnék ki 400-500 ezer forintot egy ilyen, kissé személytelen Meet&Greet találkozásért. HA esetleg lesz Európában, és a közelben turné (Bécs, Budapest nem annyira esélyes szerintem) akkor reptéren lehet elcsípni vagy kideríteni a hoteljét és körülötte sétálgatni, keresgélni esetleg. Nekem Shawn Mendessel sikerült reptéren képet csinálnom anno 2018ban, úgyhogy semmi sem lehetetlen!

2021. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!