Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson rajongók...

Michael Jackson rajongók miért mondják hogy,Freddie Mercury nagyobb énekes volt mint Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Hiszen Michael Jackson már 5 évesen a színpadon volt és ő volt az,aki egy este alatt 8 Grammy-díjat vitt haza.



Díjakban van Különbség

[link]


[link]


Egyébként szeretem Freddiet ő tényleg egy legenda


2021. febr. 7. 08:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
3%

[link]

[link]

[link]


Ezeket nézd meg, puszi a pocidra!

2021. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem muszáj végignézni mindent.
2021. ápr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én most őszintén írok. Xxxtentacion nem tett le annyit az asztalra mint Michael. Tény, hogy mindkettő kiemelkedő volt a saját műfajukban, és én mindkettőt kedvelem.

Michael Jackson nem csak egy zenész volt. Ki tudott még ilyen tánc mozdulatokat kreálni? Ki tudott ilyen jó színpadi produkciót letolni?

Thriller a mai napig a legtöbbször eladott album.

Michael nem felejtette el honnan jött, rengeteget adományozott, és rengeteget segített az emberiségnek: A zenéiben, és tárgyilagosan is. Michael még egy magyar gyerek életét is megmentette. Rajongóival is kapcsolatban volt, nagyon szerette őket.

Igazi legenda.

2021. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%

#23. Igen, igazad van! Én elmondtam, hogy Michael sok jót tett a Kedves Kérdező nem tudja elfogadni, hogy X is adományozott.

Michael és X is legenda a maguk zenei stílusukban.

2021. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Kedves XXXTentacion rajongó remélem hogy,tisztában vagy azzal hogy,Michael Jackson nem kerülhetet csak úgy közvetlen közelbe a rajongóival? Hiszen neki folyton álruhát kellet hordania.ő nem mehetett csak úgy be a boltba.
2021. ápr. 3. 21:26
 26/34 A kérdező kommentje:
Michael Jackson elfelejthetetlen még azok is emlékezni fognak rá akik nem szeretik.Ő egy globális jelenség a történelem része. 😏😊
2021. ápr. 3. 21:45
 27/34 anonim ***** válasza:
54%
Michael jackson egyáltalán nem legenda. Csak egy túlértékelt celeb.
2021. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó jobban tennéd ha másokat meg kérdeznél😂hiddel ezzel egyedül fogsz maradni.Mert Michael Jacksont még a zene világ más tagjai is a legnagyobb legendának tartják.
2021. ápr. 4. 12:57
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
26, Michael Jackson legenda, te meg egy idióta.
2021. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. ápr. 4. 23:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!