Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Gelencsér Tímea...

Szerintetek Gelencsér Tímea nem úgy néz ki mint aki...?

Figyelt kérdés

Gelencsér Tímea mostanában elég sokat szerepel a különféle média felületeken, amelyek alapján elgondolkodtam hogy vajon fenn állhat-e nála olyan betegség, mint például testképzavar, anorexia, de ami a leggyanúsabb: orthorexia.

Szerintem durván sovány, kint van az összes csontja. Instagram oldala alapján pedig 0 kalóriás “szuper egészséges” madár adagokat étkezik, ami mondjatok hogy nem csak szerintem nem normális!



2021. febr. 14. 15:15
 1/6 anonim válasza:
82%
Szerintem meg van nyúlva az arcra is, nekem ő már se nem csinos se nem szép, persze nyilván nem csúnya nő, de már acra sem túl szép.
2021. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ő még testalkatra nem számít kórosnak, nekem a miss w Nagypál Kriszta az “etalon” kórosság terén, szerintem ő már tényleg brutális.Timi csak nagyon szálkás, nyúlánk sportos alkat, és amikor egy nő ilyen alacsony testzsírszázalékkal él, akkor látni; mennyire nincs csípője genetikailag. Ez nem kórosság, csak ilyen alkat. Bár az nekem is fura volt, mikor kérésre storyba kitette a “legrosszabb” formáját,

Ahol pont tökéletes az alakja, de ennek ellenére nem hibáztatom,

Amiért ő most fittebben és jobban érzi magát. Ugyanez a hiszti megy most Szabó Zsófinál is, pedig őt sem látom kórosnak a mostani formájával. Nekünk lehet jobban tetszettek ezek a lányok kerekebben, de nyilván az ő életük, az ő testük, ők érzik, mennyi táplálkozással és mozgással egészségesebbek. Viszont azzal iszonyú rossz példát mutatnak, amikor csúnyának és egészségtelennek ítelik meg azt a régebbi formájukat, ami látszólag teljesen rendben van, és sokan lennének vele elégedettek. Ez úgy tűnik, hogy magát ostorozza ezzel és magával szemben kritikus, de egy fiatal lányban hagyhat olyan lenyomatot, hogy “ha ez a nő csúnya, akkor én mi vagyok?”. Így ez a hozzáállásuk nem felelősségteljes, bőven elég annyi, hogy ő most így jól van, cserébe a követőknek sem kéne “csontsoványozni” kommentben, mert az is testszégyenítés.

2021. febr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
57%
Megneztem a kepeit googlen... nem ertem miert lenne csunya, vagy ilyesmi...
2021. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak a műmellei miatt jó csaj.
2021. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
azkiafranc
2021. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jól néz ki, de az nyílvánvaló, hogy plusz 3 kg-val jobban nézne ki!
2021. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!