Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen fajta kocsija van a...

Milyen fajta kocsija van a végtelen szerelem című sorozatba a nihannak? Tudjatok az a feher a 2 évad 104 részbe van benne

Figyelt kérdés
Én is ilyen kocsit szeretnek mert nekem ez nagyon teccik és tudom hasonlit neten egy mazdara de az nem Mazda ami a sorozatba van tesom azt mondja hogy Merci de én nem hiszem
2021. febr. 16. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jó, én ezt nem láttam, de a sorozat nevének guglizásával kiad egy fehér autót, az mazda.
2021. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Utánanéztem jobban koszonom tenyleg Mazda CX-3 csak nekem a noverem azt mondta h o szerinte ez csoves autó és hogy egy ilyen híres sorozatba biztos nem tesznek bele mazdat és hogy ez “merci” tuti.. pedig szerintem szepp autó ti mit gondoltok ?🤷🏽‍♀️
2021. febr. 16. 15:40
 3/12 anonim ***** válasza:

a nővéred valami aranyásó félprosti? :D

Amúgy randa.. nem azért mert mazda, hanem mert ilyen korszak van jelenleg hogy minden autó randa, és fröccsöntött tejfölösdoboz. a merci is. :D

2021. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy annyira híres sorozat hogy életemben nem hallottam róla, venezuelai, vagy indiai? :D :D
2021. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hat nekem teccik nagyon pedig ez a kocsi de mar nemtudom h ilyet akarjak e :( mer most elbizonytalanított csak ezzel amit mondott..amugy ő mindenből a legújabbat és a legjobbat akarja:/ alapbol ilyen és ez engem idegesit nem is kicsit de hat 🤷🏽‍♀️😕
2021. febr. 16. 16:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt kell venni, ami neked tetszik.

Alkatrész mazdához se olcsó.

2021. febr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor jól sikerült a jellemrajzom a nővéredről, gondolom csak a picsháját mereszti, de elvárja ezeket. :D
2021. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolso ahha Xdd amugy ha szerintetek szep akkor nem foglalkozok az ő véleményével és ilyet veszek majd🙄
2021. febr. 16. 16:52
 9/12 anonim ***** válasza:
komolyan mi a picsáért maradhat ilyen lenéző komment? mást meg ennél kevesebbért törölnek, tiltanak
2021. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ne foglalkozz a véleményével, az ilyenek kitalálják hogy szerintük mi a jó, és az mindenképpen úgy van. Nem zavarják őket se a tények, sem az észérvek. :D


Mondjuk az a CX szerintem már a gyártósoron rohad mint a mai mazdák, de azt vegyél amit akarsz.

2021. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!