Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik koreai színész ismert...

Melyik koreai színész ismert számotokra az alábbi listából?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy ki ismert itt leginkább...

A számozás azért van, hogy azoknak a színészeknek a számát írd kommentbe akikat ismersz... Köszönöm!



Lista:


1. Lee Joon Gi

2. Lee Jong Suk

3. Song Joong Ki

4. Ji Chang Wook

5. Lee Min Ho

6. Kim Soo Hyun

7. Park Bo Gum

8. So Ji Sub

9. Nam Joo Hyuk

10. Seo In Guk

11. Park Seo Joon

12. Lee Dong Wook

13. Woo Do Hwan

14. Lee Soo Hyuk

15. Jung Kyung Ho

16. Jang Hyuk



2021. febr. 23. 09:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10 Nem tudom, hogy nekem szólt e az ajánlás... De nem is olyan régen fejeztem be az Untamed-et.😁

Több mint egy év volt mire befejeztem...😅

Tényleg nem volt rossz - a színészeket, a zenét és a díszleteket nagyon szerettem - de őszintén a sztori maga egyre laposabb lett, így én a végén csalódtam egy kicsit.

2021. febr. 23. 15:54
 12/20 anonim ***** válasza:
76%

#8 oh igen, Cha Eun Woo egyszerűen gyönyörű😍

És akkor már mindenképp meg kell említem Hwang In Yeop-ot, aki új kedvencem lett a True Beauty által.


Woo Do Hwan-t én is nagyon szeretem, A The King:Eternal Monarch-ban láttam először, nagyon szerettem ott a színészi játékát, teljesen ellopta a showt Lee Min Ho elől. 😅


A The Untamed nekem is tervben van, de annyira hosszú, hogy valahogy nem sikerült még rávenni magam, hogy elkezdjem. :D

2021. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
1, 5, 8. Bár nem érdekelnek a dél-koreai hírességek.
2021. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12 A Eternal Monarch csak Woo Do Hwan miatt volt jó!

Ajánlom tőle a My Country:The New Age című netflix sorozatot, azt is érdemes megnézni...


Amúgy Hwang In Yeop nekem csak a Nokdu miatt ismert , de nekem is feltűnt hogy nagyon helyes.😊

Gondolkodom rajta hogy a True Beauty-t csak miatt magnézem majd egyszer...

2021. febr. 23. 16:42
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

A My Country-t láttam, hát megsiratott rendesen😢😢


Hwang In Yeop-ot én is a Tale of Nokdu által ismertem meg, de valahogy engem a True Beauty-ban fogott meg nagyon.


A True Beauty-t egyébként érdemes megnézni szerintem, sokkal jobb volt, mint amire számítottam. Én sokakkal ellentétben nem olvastam a webtoont, meg maga az alapsztori sem érdekelt annyira, csak azért kezdtem el nézni, mert nagyon fel volt hájpolva és kíváncsi lettem, mit szeretnek ezen annyira, hát végül megértettem. A kicsit limonádé jellege ellénére is érdekes kérdésekkel foglalkozik, jó gondolatok vannak benne megfogalmazva.

2021. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#15 Nekem a My Country volt a legelső kdramam és annyira szeretem, hogy újra is néztem már... Főleg a színészek és az iró jó zene miatt imádom.💙


A TB-t ezek után tuti nézni fogom... De jelenleg is 4-5 drámát nézek egyszerre.😂 Előbb azokat fejezem be.

2021. febr. 23. 17:29
 17/20 anonim ***** válasza:
66%
Névről mindegyik ismerős, de mivel rossz az arcmemóriám, csak 1-2-ről tudom felidézni, hogy néz ki. Ha lennének képek a nevek mellé, nem biztos, hogy össze tudnám őket párosítani, hiába "ismerem" az összeset. De ugyanez van a magyar meg az amerikai színészekkel is. :D
2021. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
4, 7, 8, 10, 14, 15, 16 nem annyira ismerősek, csak annyira hogy láttam már a képüket kb 1x meg hogy melyik sorozatban szerepelnek, de a többieket ismerem és szeretem is, a legtöbbnek láttam is legalább 1 drámáját.
2021. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
65%
15. Jung Kyung Ho kivételével mindet ismerem, láttam a drámáikat
2021. márc. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
Én is ismerem mindet.:3
2021. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!