Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ennyien Ian...

Miért utálják ennyien Ian Somerhalder-t?

Figyelt kérdés
Szerintem marha jó színész és nagyon szexi pasi..
2010. aug. 17. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én se hallottam volna,h szidták..na ezért meg se nézem a hotdogot D:

Damon szerepében egyszerűen tökéletes,és eredeti nyelven sokkal jobb ,a hangja is nagyon szexi,meg ahogy játszik mint a hangjával és az arcával egyszerűen fantasztikus =)

a Lostban is jó volt,meg régen láttam vmi orvos vagy ápoló szerepben ( Nyitott szívek) ott 1ből beleestem,de a The Vampire Diaries-ben jöttem rá,h mekkora színész is Ő. =)

Totally cool and so HOT :P

2010. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jaja csakis eredeti nyelven jô a magyar hangja nem jô.mintha az utcàról szedtek volna össze emberek szinkronizálni a TVD-t. Am. Ian magyar hangja a lostba még rosszabb.
2010. aug. 19. 00:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nekem is nagyon bejön, szinésznek is kiváló, szal nem tom. :D Mindenkinek más az ízlése. :)
2010. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sztemm csak azért fikázzák annyian mert irigyek rá!!

De nálam ő a másodk legszexisebb pasi!! :P

2010. aug. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én régen a Lostba áhh úgy imádtam.. Nekem teljesen az Ádám 'Biblia alakja jutott róla eszembe, nem tudom miért.. Fhúú de nagyon imádtam.

És amikor láttam a Vámpírnaplók első 3 részét hátaz a karaktert úgy megutáltam Demon' Nem is őt, meg már nem is tetszik..

A színészt hát elviselem, imádom az alakításait, de a vámpírnaplók betett.

2010. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!