Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik VV szériákat érdemes...

Melyik VV szériákat érdemes megnéznie egy VV szúznek?

Figyelt kérdés

Ne írjatok olyan kommenteket, hogy minek akarsz ilyen szennyet nézni.


Tudom, hogy trash műsor, viszont a tanulmányaimhoz akarok embertípusokat elemezni, és szerintem ehhez tökéletes lenne egy ilyen műsor, amiben mentális problémákkal küzdő, bunkó emberek vannak karanténban.


Viszont a "jobb" évadokkal szeretném csak kínozni magamat.



2021. márc. 6. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Az Alekosz féle volt a legjobb,a 4.évad.
2021. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Amelyikben Nádai Anikó volt, nem tudom melyik az, egyiket se néztem, de valamelyik korábbi széria. Állítólag, habár azok is rettentően alacsony színvonalúak voltak, azokat még végig lehetett szenvedni nagy küzdelmek árán.
2021. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
A 4. és 5. szériák voltak a legjobbak és legszorakoztatobbak, de ha az a cél, hogy mentális problémákkal küzdő embereket láss, akkor viszont toronymagasan a legutóbbi VV-t ajánlom, ott nem volt egyetlen mentálisan ép ember sem.
2021. márc. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A mostani VV10 tökéletes alapja lehet egy tanulmánynak. Nárcisztikus szociopata Renátó és Dani, a szeret- és figyelemhiányos, 18 éves prostituált Virág. Merci, akit elhagyott az anyja, szerethiánya ebből eredhet főleg + nincs lexikális tudása. Tényleg. Bálint, aki nagyon jól indult neki félépíteni az imidzsét, aztán csak kiderült, hogy egy köpködő, ordítozós, hísoviniszta wannabe színész és focista, aki tanulni nem akart, de több akar lenni mindenkinél. Vivi, a rejtett zseni, aki az IQ teszten első lett, de beszélni nem tanult meg. Armand/Moh, akiben szerintem eléggé eldöntetlen még az, hogy melyik nem felé érez szexuális vonzalmat. Robi, aki biszex, egy igen jószívű, de kegyetlenül törtető valaki. Fru, akinek mindene a látszat, szerinte az, hogy beleüvölti a Renátó az arcába, hogy idióta, egy biztos kapcsolat alapja. Gina, akiből többször kijött Ms. Mátészalka, ez okozta a vesztét is, pedig jó szeme volt a dolgokra. Gábor, aki egy okoskodó, szintén tanulni nem hajlandó wannabe Alekosz, ki is esett azonnal.

Hát figyelj, hajrá. Kezdj neki, de érdekeset fogsz látni, az biztos.

2021. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszönöm, akkor belenézek a 4-5-10 részekbe.



6-7-8-9-ben nem voltak pszichopaták? vagy csak szimplán hülyék voltak vagy uncsik?

2021. márc. 6. 12:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 10esben az volt a jó hogy látszatra teljesen kulturált volt az összes lakó, aztán ahogy írta a 4es, voltak bajok mindneki fejében. A 9est bár nem látták, de azoknak a játékosoknak a nagyrésze már ránézésre is felelmetes volt..
2021. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A #4 tényleg nagy igazságokat ír, de Moh tutira nem meleg, csak nem neki való ez a játék, nem is értem miért jelentkezett.

A 9. szériában valóban hatalmas foggyosokat vonultattak fel, nézd csak meg ki nyerte. Bár tőlük van egy kedvenc jelenetem, ami annyira szürreális: Adri bemegy valami castingra, az angyal szerepre a hálóba, ahol nem tudja abbahagyni a hörgést, közben kint Zsuzsu olyan ritmussal énekli a Pásztorok-pásztorok dalt, ahogy még élő ember nem hallotta. Na azon mindig visítok, a többi szégyen.

2021. márc. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Moh egy teljesen jóindulatú, normális háttérrel rendelkező ember, nem is nagyon illett ebbe a trash műsorba. Nekem szimpatikus volt, ennek ellenére úgy gondolom, hogy jobban jár ha újra komolyabban elkezd sportolni és nem a médiában bohockodik.
2021. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és biztosan nem meleg :D
2021. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7. vagyok. Nagyon jól látod, szerintem is messze a legnormálisabb játékos volt. Nem volt idegbeteg, látszott, hogy mennyire családcentrikus, mégsem bőgött három napig, ha a család küldhetett be üzenetet. Annyit mondjuk valóban megér a játékáról mondani, hogy őt inkább ez a "napraforgó életmód" jellemezte bent, de rosszindulatúság nélkül. Ártani sosem akart senkinek. Neki a sportkarrier már elúszott, én is húsz évesen szálltam ki, közel két év után már nem tud visszamenni, a Vasas szerintem nem is engedné. Remélem sikerrel végigviszi az iskolát.
2021. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!