Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Timothée...

Mi a véleményetek Timothée Chalamet-ről?

Figyelt kérdés
Majdnem az összes filmet láttam amibe eddig játszodt, szerintem nagyon tehetséges színész és azért be kell valanni nem néz ki rosszul,igen egyedi vonásai vannak.Nektek szimpatikus,melyik a kedvenc filmetek amibe játszodt és szerintetek egy nap lehetséges,hogy oszkárt nyerjen?

2021. márc. 6. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

nagyon túlhypeolt gyerek, aki unalmában kérte meg a gazdag szüleit, hogy nyomják be filmekbe

úgy néz ki, mint egy mesefigura, semmi vonzó nincs benne

biztos, hogy fog nyerni oscart, mert már az is pofára megy

2021. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
engem idegesít a feje
2021. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon kedvelem Timothée-t. Véleményem szerint nagyon tehetséges színész,aki megérdemli azt a hype-ot, ami körülötte van.

Számomra a Call me by your name-ben nyújtott alakításával vált egyértelművé, hogy mennyire tehetséges. 21-22 évesen ilyen áhítattal, ilyen mélyen és szépen átadni egy , az identitását, illetve szexualitását kereső kamasz belső vívódásait, dilemmáit, érzelmeit nem semmi teljesítmény.

Vannak tehetséges fiatal színészek Hollywoodban, akikre szerintem érdemes figyelni. Számomra nagy öröm látni, ahogy ezek a fiatal színészek egyre komolyabb szerepeket kapnak és bizonyítják be, hogy igenis helyük van a jó, elismert színészek között. Ez egy út, amin keresztül végigkövethetjük a fejlődésüket, és lehet, hogy majd 10-20 év múlva ők is olyan nagy nevekké válnak, mint ma Tom Hanks, Leonardo DiCaprio stb...

Arra is sok esélyt látok, hogy Oscar-díjat nyerjen, de ez hosszú évek munkája lesz, de a tehetsége abszolút megvan hozzá.

2021. márc. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

ilyen 10/10-es csávót még életemben nem láttam, mint amilyen Timothee

nekem eleve a szőkék jobban tetszenek, de ő barnán is egy mestermű

egyébként a filmjei elég jók, várom a Dűne című sci-fit, szerintem nagyot fog robbanni

azt még hozzátenném, hogy szerintem egyeseknek azért sem tetszik, mert nem az a kigyúrt, férfias testalkatú emberke, hanem egy gyufaszál. vannak akik úgy gondolják, hogy ez egyáltalán nem vonzó, mert nem felel meg azoknak az elvárásoknak, amiket több tíz évvel ezelőtt kialakítottak a férfiakkal szemben. dehát ezeket sok más sztár is megkapja, a konzervatív emberek valószínűleg nem fogják kedvelni az ilyesfajta férfiakat:)

2021. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
67%
Imádom Timothée-t amióta először láttam de most nyáron lettem nagyobb fanja. Nekem a cmbyn volt a kedvenc filmem tőle de őszintén a The King se rossz! De a Dune / "Dűne" biztos nagyot fog robbanni. 10/10
2021. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Gyönyörű egy ember. A tökéletes arc mintapéldája.
2021. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Na hát ő az a fajta srác, akinek a kor nagyon jót tesz. Most 26 éves, de még mindig kamasznak néz ki, viszont egyre sármosabb. Általában az emberek csak csúnyulnak a kor előrehaladtával. Ő azon szerencsések közé tartozik, akik csak egyre jobban néznek ki tőle.
2021. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyönyörű.. De szerintem nem jó színész,
márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!