Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki a kedvencetek a Versailles...

Ki a kedvencetek a Versailles együttesből?

Figyelt kérdés
És miért ő? Mióta ismeritek a bandát? Nekem egyébként Kamijo a kedvencem. :3

2021. márc. 6. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Kamijo
Teru
Masashi
Yuki
Hizaki
Jasmine
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Hizaki, Jasmine (R.I.P.) és Kamijo. De Terut is imádom. :)
2021. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2021. márc. 7. 11:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Masashit is nagyon szeretem.
2021. márc. 7. 14:24
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
XIV. Lajos
2021. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hizaki és Kamijo. Azt nem tudom megmondani, miért ôk, simán csak szimpik voltak.🤷‍♀️ Kamijonak a hangját is imádom. Hátttt, kilcencedikes voltam amikor elkezdtem ezt az egész mûfajt valamikor január magásságába, most fogok érettségizni, egy olyan 3 éve talán.
2021. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

sok évig a rajongójuk voltam. Jasmine You halála engem is megviselt mint a többi rajongót...( ugye akkor mondtak mindenfélét, hogy milyen betegségekben halt meg, de elgondolkodtató, hogy a HGP-s ruhájában temették el, mert nem tudta elvinni neki a Versailles időben a ruhát, Japánban, ahol legendásan gyors és megbizható a közlekedés, hogy a Jakura miért utálja a Versaillest. Ezt japán rajongóktól hallottam, hogy Jasmine You AIDS-es volt csak szégyellte a családja be vallani, harajukuban legalábbis ezt mondják, ) de... múlnak az évek , és már csak azt látom belőlük, hogy Kamijo a japán Lestat, és Hizaki borzasztó nagy kontaklencséket használ, hogy minnél európaibnak tűnjön. A zene amit csinálnak erős közepes, és Hizaki elmondja egy interjúban, hogy azért öltözik nőnek, hogy kitűnjön a többi gitáros közül, tehát nem azért mert belső indítattása van rá, hogy transznemű vagy ilyesmi. Egy másik interjúban Kamijo elmondta, hogy miútán tudomást szerzett a jupiterről erősen gondolkodott, hogy valaha szóba álljon a többiekkel. Teru, Yuki, meg Masashi csak úgy van, hozzák a kötelező kinézetet, és annyi. Szóval

1000% erőlködés hogy európainak tűnjenek.... Elnézést ha nem tetszik a válasz.

2022. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!