Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Dua Lipa miért olyan flegma...

Dua Lipa miért olyan flegma minden klipjében?

Figyelt kérdés
A klipjeiben mindig bambán tátog. Semmi mosoly, csak a flegma arckifejezések. Ez direkt van? Ilyen a stílusa?
2021. márc. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Stylist. Nézd meg Lady Gagát. Ráaggasztottak valami hihetetlen stílust, közben egy iszonyat aranyos és elegáns,csinos nő.Dua Lipa is jó arc lehet
2021. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lady Gaga nagy kedvencem.

Dua Lipa zenéit is szeretem, de ez a flegmáskodás nem jön be. Bár igazad van, gondolom megmondják neki.

2021. márc. 7. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Talán ő is megtalálja majd a saját stílusát, ahogyan Gaga
2021. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze lehetséges. Lady Gagának is jobban áll a jelenlegi stílusa. Csak gondolom a pályája kezdetén kellett valami extra, hogy felfigyeljen rá mindenki.
2021. márc. 7. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Alapból ilyen 🤷🏻‍♀️
2021. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Iszonyú jó stílusa van, örüljünk hogy vannak még ilyen egyénisegégek, akikről sugárzik a minőség és nem az az érzésed mint a magyar filmek (zenék) ócska hamis színészeinél.
2021. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy az ő zenéihez nem az cuki copfos lány illik a videóklippbe. Hallgassátok meg a dalait. Meg Dua Lipa most áttért erre a szexi stílusra, dalokban is meg kinézetben ha megnézitek. Aki meg úgy gondolja hogy "alapból flegma" azzal nem értek egyet.(De ők biztos személy szerint ismerik Dua Lipát inenn tudják olyan jól:))

Egyébként az instagramra is rengeteg olyan képet posztol amin mosolyog, nem flegma. Persze most nyert meg valami Grammy díjat aminek nyílván nagyon örült (ki ne örülne) és ezzel is sok posztot osztott meg, de szerintem ez nem flegmaság. (Szerintem meg érdemelte mert nagyon tehetséges, jó hangja van.)

Csak az a szomorú hogy az ilyen kommenteket amiben azt mondják flegma, rossz énekes, stb. Az ilyen kommentek írói nagyrészben csak a híres dalaikat ismerik,vagy még azokat se.

Persze mindenkinek meg van a saját véleménye de ha már képes vagy olyat mondani valakire ami sértő, nem túl kedves akkor azért illene oda írni hogy "az én véleményem szerint" Vagy "én így gondolom". Mert az hogy ide írod hogy " alapból ilyen" hát ezt lehet hogy valaki nem így gondolja. Mégis úgy írod le mintha kőbe lenne vésve.

2021. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!