Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » MIért szeretik ennyien Cardi B-t?

MIért szeretik ennyien Cardi B-t?

Figyelt kérdés
Nagyon ostoba, proli, aki snapchatben képes kiadni, hogy hogyan sz*pja a pasiját. A teste és a feje is nagyon ronda smink, kontúr nélkül, agyon van már műtve, de semmit nem javít rajta. A hangja ordenáré, semmi ritmusérzéke, rappelni sem tud, kellemetlen az egész nő.

2021. márc. 8. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek, szekunder szégyenérzetem van, ha ránézek.

Ráadásul bűnöző. Férfiakat drogozott be hogy aztán kirabolja őket.

2021. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
28%
Nem tudom, én se, de van ilyen, anno a Beatlest is felkapták, oszt az is mi vót. Semmike.
2021. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Erős túlzás. A Beatles korszak- és műfajalkotó volt. Ez a nő trash, semmi több.
2021. márc. 8. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Igazábòl ezzel meg is válaszoltad. Szerinted mi kell annak a sok s*ggrázó tinilánynak (tisztelet a kivételnek) aki az ö zenéjére táncol a tiktokon? Pont ez. Trash. Meg mert sokan úgy gondolják közülük hogy ö milyen szép meg milyen ,,jò” szexualis kisugárzása van és egyfajta példakép nekik. Meg mert a mostani tinilányok között (mondom nem mindenhol, csak többsègében) az a menö ha minél prolib meg r*bancabb valaki. Tudom mert ezt látom magam körül nap mint nap és boldog vagyok hogy ez engem nem szippantott be. Mert a média, föleg az insta meg tiktok azt nyomja hogy a ha flegma vagy majd tisztelnek meg a tökéletes test az szilikonból van és minél nagyobb a hátsód annál értékesebb vagy, mert ez az ,,ideális” , Cardi B-nek meg Nicky Minajnak, meg Kim kardashianak (stb) is az van.
2021. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
19%
A Beatles is trash volt, ugyanaz pepitában.
2021. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is gáz, de most gáznak lenni divat. Nyakig tetováltatni, szilikon mell, segg, szájfeltöltés, műköröm. És ordenáré közönséges viselkedés.
2021. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon jó nő 😍
2021. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!